Netflix zapowiada dalsze inwestycje w polskie projekty! Po sukcesie „Wielkiej Wody" gigant nabrał apetytu

Prezes Netflix, Reed Hastings, odwiedził Warszawę. Podczas spotkania ogłoszono aż cztery nowe projekty, w które platforma ma zamiar inwestować w Polsce! Twórcy „Wielkiej Wody" mogą liczyć na kolejną katastroficzną superprodukcję, a fani „Furiozy" na kolejne części filmowego hitu.

Multimedia

Netflix zapowiada kolejne inwestycje w Polsce

Podczas spotkania, które odbyło się w grudniu 2022 roku w Warszawie, prezes Netfliksa, Reed Hastings, oficjalnie zapowiedział:

Kiedy byłem tutaj w 2016 roku, dopiero lokalizowaliśmy Netflix na polskim rynku. Dzisiaj mamy już na koncie produkcję ponad 30 polskich filmów i seriali, w tym takie hity jak „Wielka Woda" i „Broad Peak", które pokochały miliony widzów nad Wisłą i nie tylko. Chcemy dalej inwestować w Polsce i wspólnie łączyć siły z lokalną branżą kreatywną w pracy nad kolejnymi tytułami, tak aby polskie produkcje miał okazję poznać cały świat – czytamy na teleshow.wp.pl

Nowy serial Tima Burtona bije rekordy oglądalności! Zobacz więcej

Polskich twórców i współpracę z nimi doceniła również Anna Nagler, dyrektor ds. seriali na Europę Środkowo-Wschodnią, Netflix:

Przed nami nowe projekty serialowe, które zaskoczą polską publiczność. Czujemy się wyróżnieni, że możemy pracować z najlepszymi twórcami w Polsce oraz, że mamy okazję wciąż zapraszać do współpracy kolejnych fantastycznych twórców, jak Maciej Pieprzyca, który po raz pierwszy będzie pracował z nami nad nowym serialem – podaje filmweb.pl

Te tytuły pojawią się w grudniu na Netflix. Mamy całą listę!Zobacz więcej

Nowe polskie projekty Netflix

Oryginalne polskie tytuły Netflix, których możemy się spodziewać to:

  • „Heweliusz", dramat katastroficzny inspirowany historią zatonięcia promu, który zrealizują przez twórcy „Wielkiej Wody"
  • „Idź przodem, bracie", serialowy neo-western, współczesna historia starcia dwóch rodzin. Reżyseruje Maciej Pieprzyca.
  • „Furioza", część druga i trzecia
  • „Lady Janosik", film przygodowy, legenda Janosika w nowoczesnej interpretacji.
Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×