„Państwo w państwie”. Robert Janowski w telewizji apeluje o pomoc! „Chciała rowerem rozpędzonym przejechać moją żonę”

Robert i Monika Janowscy już od 13 lat walczą ze stalkerką. „Jesteśmy bezsilni! Jesteśmy zmęczeni, wystraszeni i kompletnie bezradni” apelował jakiś czas temu Janowski w mediach społecznościowych, a w miniony weekend pojawił się w programie "Państwo w państwie", aby jeszcze raz poprosić o pomoc.

Multimedia

Robert Janowski, czyli juror programu „Twoja twarz brzmi znajomo” ma poważny problem z psychofanką. Gwiazdor Polsatu oraz jego żona są prześladowani - ich koszmar trwa już od 13 lat. Kilka tygodni temu Janowski nie wytrzymał i opublikował emocjonalny wpis na Instagramie, w którym zaapelował do policji, prokuratury oraz „wszystkich urzędów, powołanych do stania na straży praworządności”.

Z wykształcenia jest weterynarzem, a debiutował w musicalu. Zobacz, jak się zmieniał!Zobacz więcej

Janowscy poczynili teraz kolejny ruch. W niedzielę wystąpili w programie „Państwo w państwie” Polsatu, aby prosić o pomoc.

Bardzo często jest cała owinięta w jakieś chusty. Ma tylko widoczne oczy. Ja nie wiem, co ona ma pod kocem czy chustą. Nie wiem, czy ona mnie czymś nie obleje czy nie dźgnie nożem. Najnormalniej w świecie się boję, bo wszystko się może wydarzyć - tak stalkerkę opisała Monika Janowska.

Raz chciała rowerem rozpędzonym przejechać moją żonę - dodał Janowski.

Co ciekawe, reporterka programu „Państwo w państwie” odwiedziła stalkerkę Janowskich, kobieta szła w zaparte. -Całymi dniami się śmieję. Mam ubaw po pachy. Nie muszę się do niczego przyznawać - powiedziała.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Jadwiga (gość)

    Gdyby posiedziała trochę w więzieniu to by jej się odechciało.

    07.12.2022 09:22

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×