"Papiery na szczęście". Adriana Kalska i Kamila Kamińska zachęcają, aby badać się regularnie! Zobaczcie zdjęcia z wydarzenia!

"Zadbaj o siebie, badaj się regularnie" to główne motto kampanii prowadzonej przez jedną z warszawskich klinik medycznych. Temat jest szczególnie ważny, bowiem dla dużej części polskiego społeczeństwa regularne badania kontrolne i prawidłowa profilaktyka wciąż pozostają zaniedbywane. Teraz do tego, żeby się regularnie badać zachęcają aktorki, z Adrianą Kalską i Kamilą Kamińską na czele!

Multimedia

Adriana Kalska i Kamila Kamińska zachęcają, aby badać się regularnie! Zobaczcie zdjęcia z wydarzenia!

Szczytne idee edukowania i informowania Polaków w zakresie zdrowia wspiera pokaźne grono ambasadorek, w którego skład wchodzi 16 odważnych, pewnych siebie kobiet sukcesu. Inicjatywę wspierają bowiem: Julita "Jula" Ratowska, Sandra Staniszewska - Herbich, Marika Pawłowska, Monika Dryl, Ola Kot, Anna Maria Sieklucka, Agnieszka Mrozińska, Paulina Sykut - Jeżyna, Klaudia Halejcio, Anna Oberc, Aleksandra Popławska, Edyta Herbuś, Barbara Kurdej - Szatan, Agnieszka Kaczorowska - Pela, Kamila Kamińska oraz Laura Samojłowicz.

Cenione aktorki, sławne prezenterki i utalentowane piosenkarki - wszystkie z nich propagują zdrowy tryb życia. 7 października w warszawskich Apartamentach Varsovia odbyła się oficjalna inauguracja kampanii "Badaj się regularnie", podczas której główną rolę grała wzajemna motywacja. Wśród przybyłych gości nie zabrakło największych gwiazd polskiego show - biznesu. W luksusowym obiekcie na warszawskiej Woli zjawili się m.in.: Lenka i Jan Klimentowie, Barbara Kurdej - Szatan, Edyta Herbuś, Agnieszka Kaczorowska - Pela z mężem Maciejem, Anna Oberc, Adriana Kalska oraz Kamila Kamińska.

Rozpromieniona Maja Hyży imprezuje na baby shower. Czwarte dziecko wokalistki niebawem pojawi się na świecie!Zobacz więcej

Coraz częściej zwraca się uwagę kobietom na to, aby zadbały o prawidłową profilaktykę swojego ciała. Szczególnie mówi się o badaniach piersi. Jednak faceci przecież też muszą regularnie się badać - powiedziała Lenka Kliment.

Co jakiś czas dobrze zrobić sobie ogólne badania. Bardzo mało mówi się również chociażby o podejrzanych znamionach. Ostatnio przez takie schorzenie zmarł nasz przyjaciel. Pani doktor z kliniki Royal Clinic, podczas ostatniej wizyty bardzo dokładnie sprawdzała jedno z moich znamion. Dobrze chociaż raz na rok przejść badania całego ciała - dodał Jan Kliment.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Dla każdego człowieka najważniejsze powinno być zdrowie. Jeśli nie ma zdrowia to wszystkie inne elementy naszej codzienności są zaburzone. Warto regularnie się badać i zapobiegać chorobom, a nie je leczyć. Staram się przypominać o tym moim najbliższym. Często inne rzeczy są dla nas ważniejsze, a potem budzimy się za późno - stwierdziła Adriana Kalska.

Zachęciłam swojego męża, aby regularnie stawiał się na badaniach. Mówię o tej akcji również na swoim Instagramie, aby zachęcić do takiego zwyczaju również wszystkich moich obserwujących - dodała Agnieszka Kaczorowska - Pela.

Autor: AKPA

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×