"Power Couple". Agata Rubik mówi o rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. "Też jestem w szoku"

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela wywołały niemałe zamieszanie w mediach. Wszyscy są w szoku, że para z takim stażem zdecydowała się rozdzielić. Jak widać, nie tylko fani aktorki i tancerza przeżyli szok. Do sytuacji odniosła się Agata Rubik, która również może się pochwalić wieloletnim małżeństwem.

Multimedia

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wywołali w mediach wielką burzę. Para, która poznała się dzięki pracy na planie programu "Taniec z Gwiazdami", od 17 lat chętnie chwaliła się swoim uczuciem ze światem. Jak się jednak okazało, ich wieloletnia relacja nie przetrwała próby czasu. Mimo tak długiej znajomości i doświadczenia we wspólnym życiu prywatnym i zawodowym celebrytom nie udało się wytrwać w związku. Zaczęły pojawiać się pierwsze doniesienia na temat przyczyn rozstanie. Jedną z nich miały być sukcesy aktorki, z którymi nie radził sobie jej mąż. Więcej szczegółów znajdziecie w naszym wcześniejszym tekście.

Już wiadomo, dlaczego się rozstali? Wyciekły nowe informacje!Zobacz więcej

Agata Rubik skomentowała rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Gdy fani Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela dowiedzieli się, że znane małżeństwo rozstaje się, wszyscy byli w szoku. Nie tylko wielbiciele celebrytów byli zaskoczeni. Do sprawy odniosła się również Agata Rubik, która od wielu lat jest żoną sporo od siebie starszego Piotra Rubika. Ona również poznała ukochanego dzięki pracy w telewizji. Podczas serii pytań, jakie zadawali Agacie jej obserwatorzy na Instagramie, poruszona została kwestia rozwodów. Jeden z internautów był ciekawy, co jej zdaniem wpływa na rozstania wśród gwiazd. Żona Piotra stwierdziła, że związki znanych osób rozpadają się z takim samych powodów, co ludzi, którzy nie są związani z show-biznesem. Kobieta zaczęła wtedy mówić o Katarzynie i Marcinie. Przyznała, że ona również była w szoku.

Co dokładnie powiedziała?

Wydaje mi się, że to nie ma żadnego znaczenia, czy ktoś jest znany, czy ktoś jest nieznany. Te przyczyny są, zakładam, bardzo podobne, natomiast rozwodami się na szczęście nie zajmuję, więc ciężko mi powiedzieć. Też jestem w szoku, że Kasia Cichopek i Marcin się rozwodzą – powiedziała na swoim Instagramie Agata Rubik.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel byli razem 17 lat. Jak wyglądała historia ich miłości? Zobacz naszą galerię!Zobacz więcej

Wy też byliście w szoku, kiedy usłyszeliście o rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ona (gość)

    Power couple?? Podobno Agata w domu zapierdziela podczas gdy pan Rubik udziela sie na mediach spolecznosciowych. Kolejny “macho” co mu raczunie do tylka przyrosly i mysli, ze wszystko sie samo zrobi. Przestalam go lubic.

    14.03.2022 23:57
  • ,, Lena (gość)

    Lena szkoda jestem w szoku że tak piękna para mają piękny dwójkę dzieci i nie mogłam się dogadać czy trzeba to wszystko rozwalać nie da się naprawić Pomyślcie o tym szkoda was Jesteście bardzo wspaniałą i dobraną parą Trzymam kciuki że będzie jeszcze dobrze

    13.03.2022 11:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×