Program telewizyjny na czwartek, 14.10.2021. Co obejrzeć 14 października w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program tv na czwartek wygląda następująco. Dziś w tv m.in. program Katarzyny Dowbor "Nasz nowy dom" oraz kolejny odcinek "Przyjaciółek". Będą też filmy m.in. "Jutro nie umiera nigdy" i polskie "Całe szczęście". Sprawdź nasz program telewizyjny na 14 października. Oto nasze hity dnia.

Multimedia

Program telewizyjny na czwartek, 14 października 2021 r.:

Meghan Milles pragnie zostać moderatorką wiadomości telewizyjnych. Dzień przed rozmową w sprawie wymarzonej pracy kobieta jest w fatalnym nastroju, ponieważ została porzucona przez chłopaka. Mimo złego humoru postanawia pójść z dwiema koleżankami na drinka. Poznaje tam Gordona i jedzie do jego mieszkania. Gdy chce wrócić do domu, okazuje się, że jej auto zostało odholowane. Kobieta desperacko próbuje przedostać się przez miasto, by zdążyć na spotkanie. Napotyka kolejne trudności, które mogą zniweczyć jej marzenia o karierze prezenterki.
"Dzień z życia blondynki" - TV Puls, godz. 20:00

Rodziny, które zostały wybrane do udziału, mieszkają w bardzo złych warunkach, zagrażających zdrowiu i życiu. To normalni, zwykli, dobrzy ludzie, którym w pewnym momencie życia wydarzyło się coś, co uniemożliwiło remont własnych czterech kątów. W najtrudniejszych chwilach do akcji wkracza ekipa programu. Architekt i kierownik budowy wspólnie z ekipą remontową podejmują się nadzwyczajnego zadania. Ekipa Katarzyny Dowbor postara się wyremontować dom, w którym mieszka Agnieszka wraz z dziećmi. W budynku jest zimno i wilgotno, a z dziurawego dachu leje się woda.
"Nasz nowy dom" - Polsat, godz. 20:05

Wiesława wciąż mieszka u Góry i gdy lekarz jest na dyżurze, co chwila wzywa go do domu. Basia niechcący wspomina seniorce o planowanym weselu. Ekipa Wiktora jedzie na wezwanie do nastolatki, która próbowała się zabić. Przedawkowała leki należące do jej babci. Na miejscu ratownicy odkrywają, że dziewczyna jest w ciąży i zaczęła rodzić. Załoga doktora Vicka próbuje pomóc staruszce, która nagle straciła wzrok. Lekarz podejrzewa udar i wie, że chora musi jak najszybciej trafić do szpitala. Po drodze karetka jednak się psuje i szanse pacjentki maleją. Na dodatek Benio odkrywa, że seniorka jest maltretowana przez rodzinę.
"Na sygnale" odcinek 331. - TVP 1, godz. 21:00

Po epizodzie zdrowotnym Pawła Anka nie pozwala, by wrócił do pracy. Uziemia go w domu a Stasiek sięga po wsparcie w postaci Marii. Na czas odpoczynku Pawła Anka przejmuje wszystkich jego klientów i sprawy. Tymczasem Błażej proponuje, żeby Zuza wybrała się z nim i dziećmi do znajomych na Mazury. Oferta wydaje się kusząca dla przeciążonej obowiązkami kobiety. Patrycja ma zeznawać w sprawie pobicia Artura. Podczas rozprawy jest przerażona, gdy widzi, kto reprezentuje sprawcę. Inga, zaniepokojona brakiem kontaktu z ojcem, postanawia polecieć do niego do Stanów Zjednoczonych. Hania i Marysia zostają z ojcami i nowym członkiem rodziny.
"Przyjaciółki" odcinek 213. - Polsat, godz. 21:05

Stanley Ipkiss jest nieśmiałym, zakompleksionym urzędnikiem bankowym, którego przesadnej uprzejmości mają już dosyć nawet najlepsi przyjaciele. Gdy pewnego dnia przypadkowo znajduje starą maskę, jego życie diametralnie się zmienia. Maska daje mu wszystko to, o czym do tej pory mógł jedynie marzyć - siłę, pieniądze i powodzenie u kobiet. Ipkiss z natury jest uczciwy i prawy, dlatego dar wykorzystuje w szlachetny sposób.
"Maska" - TVN 7, godz. 21:35

Robert jest samotnym ojcem 10-letniego Filipa. Pracuje jako muzyk w orkiestrze symfonicznej, wiedzie spokojne i uporządkowane życie. Pewnego dnia poznaje Martę, przebojową instruktorkę fitness. Marta onieśmiela Roberta, który nie ma czasu na sport. Jego życie kręci się wokół problemów wychowawczych, koszy pełnych prania i klasówek z matematyki. Okaże się, czy dwie osoby o różnych charakterach i stylach życia znajdą wspólny język.
"Całe szczęście" - TVN, godz. 22:30

Eliot Carver, właściciel światowej sieci medialnej, dąży do wywołania napięć politycznych i militarnych, które stanowiłyby cenny materiał dla środków masowego przekazu będących w jego władaniu. Realizuje plan z paranoiczną dokładnością i niemal doprowadza do wybuchu wojny między Chinami i Wielką Brytanią. W odpowiednim momencie do akcji wkracza agent 007 James Bond, który z pomocą agentki chińskiego wywiadu, pułkownik Wai-Lin, zamierza stoczyć pojedynek z magnatem prasowym.
"Jutro nie umiera nigdy" - TVP 2, godz. 23:55

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na czwartek, 14.10.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×