Program telewizyjny na czwartek, 25.11.2021. Co obejrzeć w czwartek, 25 listopada w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami czwartek, 25 listopada 2021 roku. Dzisiaj w telewizji czekają na was doskonałe filmy! Będzie co oglądać! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na czwartek, 25.11.2021.

Multimedia

Program tv na czwartek, 25 listopada 2021 r.:

Vivian Ward, dziewczyna lekkich obyczajów, spotyka przystojnego i bogatego biznesmena. Edward Lewis, który właśnie rozstał się z sympatią, przyjechał do Los Angeles w sprawach służbowych. Milioner jest zauroczony wrażliwą, delikatną i naiwną Vivian. Proponuje jej posadę damy do towarzystwa na czas swojego pobytu w Los Angeles.
"Pretty Woman" - Polsat, godz. 20:05

Rok 1409. Młody, porywczy rycerz Zbyszko z Bogdańca atakuje pod Krakowem poselstwo krzyżackie. W odwecie Kuno von Lichtenstein żąda od Jagiełły śmierci Zbyszka za znieważenie majestatu. Od śmierci ratuje młodzieńca dwórka księżnej Anny Mazowieckiej, Danusia Jurandówna, córka rycerza ze Spychowa. Staropolskim zwyczajem dziewczyna wybiera Zbyszka na męża, czym ratuje mu życie. Niedługo później Danusia zostaje porwana przez Krzyżaków, a Jurand - który ruszył do zamku w Szczytnie córce na pomoc - okaleczony w przez komtura Zygfryda de Loewe.
"Krzyżacy" - TVP Kultura, godz. 20:05

Wieś przy granicy. Marie jest Czeszką, jej mąż Niemcem. W okolicy, w której mieszkają, nikt nie pyta o narodowość i przekonania. Ludzie uważają, że trzeba uczciwie żyć i ciężko pracować. Jednak w trudnych czasach sąsiedzi stają się śmiertelnymi wrogami za sprawą totalitarnych systemów.
"Kraina cieni" - Ale kino+, godz. 20:10

Annie Walker, przeżywająca trudny okres trzydziestoparolatka, ma zostać honorową druhną na ślubie najlepszej przyjaciółki. Postawiona w nowej sytuacji, pragnie jak najlepiej wywiązać się z powierzonego zadania. Niestety, na drodze staje jej inna druhna, Helen, która chce zająć miejsce Annie. Jedną z planowanych atrakcji ma być wieczór panieński w Las Vegas.
'Druhny" - TVN 7, godz. 21:35

Starzejący się detektyw bada trop bezwzględnego mordercy czyhającego na prostytutki pracujące przy Sunset Strip w zachodnim Hollywood. Makabryczne praktyki przypominają zabójstwa nigdy niezłapanego, bezlitosnego XIX-wiecznego psychopaty z Londynu - Kuby Rozpruwacza. Co gorsza, detektyw szybko zauważa podobieństwa pomiędzy zbrodniami z Hollywood do ataków ujętego przed kilkoma laty seryjnego mordercy. Podejrzewa, że skazano wtedy niewinnego człowieka.
"Lokator" - TV 4, godz. 21:40

Lisa od dzieciństwa pasjonuje się sportem i poświęca mu każdą wolną chwilę. Kiedy zostaje wyrzucona z drużyny softballowej, jej świat wali się w gruzy. Pogrążona w rozpaczy, bez większego zastanowienia wdaje się w romans ze skoncentrowanym na sobie baseballistą, Mattym. Zanim związek nabiera rozpędu, Lisa poznaje bystrego i wrażliwego George'a, któremu chwilowo nie wiedzie się najlepiej. Mężczyzna jest w konflikcie z ojcem, ma problemy finansowe i może nawet trafić do więzienia. Lisa nie wie, z którym z mężczyzn chce spędzić resztę życia.
"Skąd wiesz?" - Polsat, godz. 22:45

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 25.11.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×