Program telewizyjny na czwartek, 28.10.2021. Co obejrzeć w czwartek, 28 października w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami czwartek, 28 października 2021 roku. Dzisiaj w telewizji czekają na was świetne programy rozrywkowe oraz doskonałe filmy. Będzie co oglądać! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na czwartek, 28.10.2021.

Multimedia

Program tv na czwartek, 28 października 2021 r.:

Wychowany na paryskich przedmieściach imigrant z Senegalu - drobny złodziejaszek Driss - wychodzi z więzienia. Aby uzyskać prawo do zasiłku, musi odwiedzić kilku pracodawców. Trafia do sparaliżowanego Philippe'a. Swoją bezpośredniością wzbudza zainteresowanie milionera. Zgorzkniały mężczyzna proponuje mu zatrudnienie na okres próbny. Wkrótce okazuje się, że nienawykły do pracy Driss nadspodziewanie dobrze radzi sobie w roli pielęgniarza. Z czasem między niewykształconym chłopakiem i bogaczem arystokratycznego pochodzenia rodzi się przyjaźń.
"Nietykalni" - TV Puls, godz. 20:00

Trzy dziewczyny z prowincji mieszkają w hotelu robotniczym w Moskwie. Pragną zrobić karierę w stolicy. Katia nie dostała się na studia, zaczęła pracować w fabryce, a jej upór i ambicja pokonują wszelkie przeszkody. Zostaje dyrektorem wielkich zakładów. Płaci za to wysoką cenę osobistego szczęścia, z którego świadomie rezygnuje. Spotyka jednak na swej drodze mężczyznę, dla którego gotowa jest poświęcić karierę.
"Moskwa nie wierzy łzom" - TVP Kultura, godz. 20:05

Na pograniczu fabuły i dokumentu, z improwizowanymi scenami. Utrzymany w duchu slow cinema obrazek z życia Błażeja i Alicji. Młodzi budują dom za miastem. Na miejscu pojawia się wuj chłopaka. W prostych rzeczach ujawniają się skomplikowane relacje psychologiczne.
"Proste rzeczy" - Ale kino+, godz. 20:10

Márta Vizy odniosła sukces jako neurolog w USA. Życie kobiety wywraca się do góry nogami, gdy poznaje innego specjalistę od mózgu i pisarza Jánosa Drexlera. Choć spotkanie jest krótkie, Márta zakochuje się i postanawia wrócić do rodzinnego Budapesztu. Problemy zaczynają się, gdy János nie zjawia się na umówionym spotkaniu, a odnaleziony w mieście, twierdzi, że nigdy nie spotkał Márty. Kobieta nie wie, czy ma do czynienia z sobowtórem, a może wyobraźnia płata jej figle.
"Przygotowania, żeby być razem przez czas nieokreślony" - HBO, godz. 20:10

Gala French Touch to widowiskowy show transmitowany na żywo z Teatru Wielkiego w Warszawie. To wydarzenie celebruje przyjaźń polsko - francuską, dostarczając jednocześnie wyrafinowanej rozrywki. Na scenie spotkają się francuskie i polskie gwiazdy oraz młode talenty, które wykonają swoje największe przeboje i popularne francuskie piosenki. Wystąpią m.in. Carla Bruni, Imany, Kendji Girac, Barbara Pravi, Reni Jusis, Cleo, Rafał Brzozowski, Roksana Węgiel.
Gala French Touch - święto kultury francuskiej - TVP 2, godz. 20:45

Kobieta sukcesu Michelle Darnell trafia do więzienia za nielegalne transakcje. Po wyroku Michelle powraca z zamiarem wskrzeszenia kariery, jednak nie każdy gotów jest wybaczyć jej dawne grzechy. Nie mając dokąd pójść, Michelle wprowadza się do swej dawnej sekretarki Claire i jej córki Rachel. Będąc na samym dnie, Michelle wciela w życie plan mający odbudować jej upadłe imperium. Biznesmenka spróbuje odzyskać status ulubienicy Ameryki.
"Szefowa" - TVN 7, godz. 21:35

Podczas rosyjskiej inwazji na Czeczenię 9-letni Hadji traci rodziców. Razem z malutkim bratem obaj dołączają do uchodźców. Chłopiec nie wie, że jego śladem podąża cudem ocalała starsza siostra. W trakcie tułaczki Hadji poznaje unijną urzędniczkę komisji praw człowieka, która stara się mu pomóc i zainteresować czeczeńską sprawą swoich przełożonych. Między chłopcem i kobietą tworzy się szczególna więź.
"Rozdzieleni" - Ale kino+, godz. 22:05

17-letnia Isabella Swan po rozwodzie rodziców zamieszkuje z ojcem. W nowej szkole poznaje Edwarda Cullena, który z nikim nie chce nawiązać bliższej znajomości. Zaintrygowana Bella nie zważa na jego ostrzeżenia, by trzymała się z daleka. W końcu chłopak wyznaje jej, że jest wampirem i od wieków żywi się krwią zwierząt. Wyjawienie prawdy sprawia, że zauroczenie nastolatki przeradza się w płomienne uczucie. Edward również zakochuje się w dziewczynie. Ich miłości zagraża jednak drapieżny instynkt, który chłopakowi coraz trudniej zwalczyć.
"Zmierzch" - Polsat, godz. 22:10

Jacek przeżył poważny wypadek. Lekarze przeprowadzają nowatorską operację przeszczepu twarzy, dzięki której mężczyzna może normalnie żyć. Gdy Jacek wraca do rodzinnej miejscowości, mieszkańcy nie wiedzą, jak go traktować. Mężczyzna staje się dla nich kimś obcym.
"Twarz" - TVN, godz. 22:35

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 28.10.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×