Program telewizyjny na czwartek, 6 stycznia 2022 roku. Święto Trzech Króli w TV - sprawdź, co obejrzeć [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Święto Trzech Króli w TV - publikujemy program tv na czwartek, 6 stycznia 2022 roku. Dziś w telewizji m.in. zmagania w Bischofshofen oraz dwa koncerty: "Polskie Kolędowanie" i "Bo w rodzinie siła". Sprawdź, co oglądać 6 stycznia w telewizji.

Multimedia

Program tv na czwartek, 6 stycznia 2022 roku - Święto Trzech Króli w TV

6 stycznia Telewizja Polsat wyemituje koncert „Polskie Kolędowanie”. Gwiazdy polskiej sceny muzycznej m.in. Dawid Kwiatkowski, Kamil Bednarek, Enej, Pectus i Arka Noego, wspólnie ze zgromadzoną na dziedzińcu Uniwersytetu Warszawskiego publicznością, wykonają swoje ulubione kolędy. Usłyszymy: „Dzisiaj w Betlejem”, „Wśród nocnej ciszy” czy „Gdy się Chrystus rodzi”. Koncert poprowadzi Antek Królikowski. Scenografię, obok licznych efektów wizualnych, uzupełni tradycyjna, żywa szopka.
"Polskie Kolędowanie w Warszawie na Krakowskim Przedmieściu" - Polsat, godz. 17:25

Zmagania w Bischofshofen stanowią ostatnią część Turnieju Czterech Skoczni. Polscy kibice mają nadzieję, że Piotr Żyła i koledzy osiągną dobre wyniki. Zabraknie Kamila Stocha, który został wycofany z TCS przez Polski Związek Narciarski.
"Puchar Świata mężczyzn - Turniej Czterech Skoczni w Bischofshofen" - TVN, godz. 17:30

Podczas koncertu z okazji Światowego Roku Rodziny wystąpią: Edyta Górniak, Ewa Dałkowska, Jerzy Zelnik, Krzysztof Cugowski, Ida Nowakowska, bracia Golcowie, Katarzyna Cerekwicka, Katarzyna Dereń, Andrzej Lampert, Krzysztof Iwaneczko, Michał Gasz, Tadeusz Seibert, Marysia i Grzegorz Stachera, TGD Junior. Wydarzenie przedstawia małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny i dar od Stwórcy. Przypomina, że rodzina daje siłę w codziennym życiu. Przesłanie koncertu będzie oparte na nauczaniu św. Jana Pawła II i kard. Stefana Wyszyńskiego.
Koncert "Bo w rodzinie siła" - TVP 1, godz. 17:20

Inspektor Lee to twardy i oddany pracy policjant, który jest równocześnie przyjacielem i ochroniarzem córki chińskiego konsula, jedenastoletniej Soo. Po przejęciu Hongkongu przez Chiny w 1997 roku konsul zostaje wysłany z misją dyplomatyczną do Los Angeles. Wkrótce jego córka zostaje porwana przez człowieka, który przed laty zamordował partnera inspektora Lee.
"Godziny szczytu" - TVN 7, godz. 20:00

Rozgrywająca się we współczesnej Warszawie baśń o cudownej odmianie losu. Bohaterka opowieści wydostaje się z życiowego dołka i dzięki pewnej trenerce personalnej trafia na salony i w ramiona "księcia z bajki". W obsadzie Małgorzata Socha, Michał Malinowski oraz Małgorzata Foremniak.
"Jak poślubić milionera?" - Polsat, godz. 20:00

Margaret Tate pracuje w jednym z największych amerykańskich wydawnictw. Jako bardzo wymagająca szefowa nie cieszy się sympatią pracowników. Zaabsorbowana obowiązkami zapomina o przedłużeniu wizy i w związku z tym grozi jej deportacja do rodzinnej Kanady. By temu zapobiec, Margaret wpada na pomysł fikcyjnego małżeństwa ze swoim amerykańskim asystentem, Andrew. Ten, w obawie utraty pracy, przystaje na propozycję przełożonej. Wspólny weekendowy wyjazd sprawi, że między Andrew a Margaret zaczyna rodzić się prawdziwe uczucie.
"Narzeczony mimo woli" - TV Puls, godz. 20:00

Maj 1945 roku. Młody żołnierz AK, Maciek Chełmicki, otrzymuje od przełożonych zadanie zlikwidowania Stefana Szczuki, sekretarza PPR. Nieszczęśliwy zbieg okoliczności powoduje, że ginie inny człowiek. Maciek musi powtórzyć zamach. Miłość do przypadkowo poznanej barmanki Krystyny uświadamia mu bezsens zabijania na chwilę przed końcem wojny. Kolejny zbieg okoliczności każe Chełmickiemu zamieszkać w hotelu przez ścianę ze Szczuką.
"Popiół i diament" - TVP Kultura, godz. 20:05

Oczekująca pierwszego dziecka para, zakochana w koledze nastolatka, jej nadopiekuńcza mama, utalentowana szefowa kuchni i jej były chłopak to tylko kilkoro spośród bohaterów, których losy przetną na się na ulicach Nowego Jorku w jedną z najbardziej magicznych nocy roku - w wieczór sylwestrowy.
"Sylwester w Nowym Jorku" - TVN, godz. 21:10

Anne wiedzie dostatnie życie u boku męża - producenta filmowego, Michaela. Po zakończeniu festiwalu filmowego w Cannes małżonkowie planują wymarzone wakacje w Paryżu. Michael musi udać się do Budapesztu, jednak Anne nie może mu towarzyszyć, ponieważ podróż samolotem jest dla niej niewskazana ze względu na infekcję ucha. W tej sytuacji współpracownik Michaela, Jacques, ma zawieźć Anne samochodem do Paryża. Podróż, która miała trwać kilkanaście godzin, zamienia się w pełną przygód wycieczkę. Znajomość Anne i Jacquesa się zacieśnia.
"Paryż może poczekać" - TVP 2, godz. 21:25

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 6.01.2022 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×