Program telewizyjny na czwartek, 9.12.2021. Co obejrzeć 9 grudnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami czwartek, 9 grudnia 2021 roku. Dzisiaj w telewizji czekają na was naprawdę świetne filmy i nowe odcinki ulubionych seriali! Będzie co oglądać! Sprawdźcie, co warto obejrzeć dzisiaj w TV! Oto program telewizyjny na czwartek, 9.12.2021.

Multimedia

Program tv na czwartek, 9 grudnia 2021 r.:

Kasia zwierza się Magdzie z kłopotów w życiu uczuciowym. Obawia się, że uczucie w jej związku już się wypaliło. Magda radzi Kasi, aby zaaranżowała romantyczną randkę. Niestety, w ostatniej chwili Lesiński informuje ukochaną, że wróci do domu później, niż zakładał. Janusz przywozi Lidii śniadanie i mocną kawę. Banach dowiaduje się, w jakich okolicznościach poprzedniego wieczoru trafiła do domu. W ręce Lidii przypadkowo trafia pismo z urzędu skarbowego skierowane do Maryny. Kobieta jest wściekła. Postanawia wypytać Kurka, jak przebiegła kontrola.
"Leśniczówka" odcinek 445. - TVP, godz. 20:30

Britney ma urodziny. Koledzy ze stacji szykują dla niej imprezę - niespodziankę. Zabawę ratowników przerywa jednak wezwanie do mężczyzny, który spadł z dziesiątego piętra i przeżył. Po dojechaniu na miejsce zespółWiktora trafia na poważny problem - chmarę szerszeni. Pacjentką Benia zostaje kobieta w średnim wieku, która nagle zaczęła mieć problemy z oddychaniem. Przed wyjazdem w teren doktor Vick wyznaje Annie, że postanowił leczyć się "naturalnie". Nadal jest gotów na wszystko, by uniknąć operacji oraz przyjmowania chemii.
"Na sygnale" odcinek 345. - TVP 1, godz. 21:00

Stołeczne drużyny zmierzą się na zakończenie rywalizacji w grupie C Ligi Europy UEFA. Warszawianie będą się starali powtórzyć sukces, który osiągnęli 15 września 2021 roku w Moskwie. Wtedy okazali się lepsi od przeciwników na ich boisku.
6. kolejka fazy grupowej: Legia Warszawa - Spartak Moskwa - TVP 2, godz. 18:40

Katierina trafia do lochu, a potem do ciężkiej pracy w polu. Natali obiecuje Grigorijowi, że odzyska Katię. Niestety, ani jej rozmowa z Lidią, ani negocjacje z ojcem nie przynoszą rezultatów. Piotr sugeruje Aleksandrowi, że Katia może zagrozićmałżeństwu młodych Czerwinskich. Ojciec Katii, Stepan, przyłącza się do wiejskich konspiratorów, powołujących do życia organizację Ziemia i Wolność. Aleksandr proponuje Grigorijowi, by wraz z Natali objęli kupiony przez Aleksandra majątek pod Jekaterynosławem. Grigorij odmawia, nie chce opuszczać Czerwinki. Zmaltretowana Katierina zostaje wieczorem przyprowadzona do Lidii. Ta próbuje zmusić dziewczynę do wyjawienia szczegółów jej związku z Aleksiejem. Następnie Lidia pokazuje portret, na którym widnieje ona z Aleksiejem i dzieckiem. Twierdzi, że Aleksiej jest teraz jej mężem. Katierina wrzuca portret do kominka.
"Zniewolona" odcinek 25. - TVP, godz. 21:55

Rodzice 35-latka postanawiają pozbyć się syna z domu. Ma im w tym pomóc atrakcyjna i inteligentna Paula, która, rozkochawszy w sobie Trippa, nakłoni go do wyprowadzki.
"Miłość na zamówienie" - Polsat, godz. 20:00

Emil nie żyje?! Emil wręcza bratu teczkę z testamentem, tłumacząc wystraszonemu Pawłowi, że to na wszelki wypadek… Szybko zmienia temat - radośnie oznajmia, że zamierza spełnić swoje marzenie: dziś rozpoczyna kurs żeglarski. Paweł postanawia towarzyszyć bratu. Jednak wieczorem Emil nie dociera na szkolenie… Julka szczęśliwa - odnajduje Melę! Julka domyśla się, gdzie ukrywa się Mela. Odnajduje koleżankę! Dziewczynka jest załamana – boi się wrócić do domu, a o powrocie do szkoły nawet nie chce myśleć… Czy Julce uda się przekonać Melę, że jest wartościową osobą? I że ma w niej prawdziwą przyjaciółkę? Mąż Natalii wytacza ciężkie działa w walce z Brunem! Berg z Cieleckim prześcigają się w atrakcjach dla Juniora – wszystko po to, by udowodnić który z nich jest lepszym dziadkiem! Tymczasem do Natalii nieoczekiwanie przyjeżdża jej mama. Kobieta jest bardzo wrogo nastawiona do Bruna! Natalia jest wściekła - okazuje się, że to Piotr ściągnął teściową. I to nie koniec "atrakcji", jakie szykuje jej małżonek…
"Na Wspólnej" odcinek 3338." - TVN, godz. 20:15

Na granicy warszawskiego Bródna i Targówka Piotr prowadzi "Nową Villę Ostródzką". Właściciel przez 8 lat był menedżerem dużej warszawskiej restauracji. W prowadzeniu lokalu wspiera go brat, Marcin - doświadczony kelner i barman. Wybrane przez właściciela dania przygotowuje doświadczony kucharz. Wydawać by się mogło, że tak profesjonalna kadra powinna zapewnić sukces. Tymczasem restauracja świeci pustkami i nie przynosi żadnych zysków. Magda Gessler postara się pomóc braciom.
"Kuchenne rewolucje" - TVN, godz. 21:35

Od rana księgowe żalą się Adamowi na Aldonę. Szef prosi ich o chwilę cierpliwości i wsparcia dla siostry. Sam umawia się na spotkanie z Bożenką. Razem dochodzą do zaskakujących wniosków. Następnie Bożenka trafia pod ostrzał pytań Aldony. Ula zjawia się u Fica. Razem mają jechać do ministerstwa, żeby złożyć odwołanie. Okazuje się, że na miejscu jest już Marek. Tymczasem Ania robi za łączniczkę w kontaktach pomiędzy Dobrzańskimi. Z kolei Feliks ma dość rozpadających się małżeństw… Po wizycie u dziadków i rozmowie z Dąbrowską Julka i Kuba podupadają na duchu. Ula musi ratować sytuację. Wieczorem Marek dzwoni do rodziny i zdobywa się na szczerość. Bożenka nie może spać i przestać myśleć. Próbuje podpytać Anię o jej sprawy sercowe. Nagle sama dostaje szokującego olśnienia.
"BrzydUla" - TVN7, godz. 20:00

16-letnia Andie całą energię skupia na tańcu, większość czasu poświęcając na próby, ćwiczenia i pokazy z grupą 4 1 0, która walczy o zwycięstwo w nielegalnym konkursie tańca ulicznego The Streets.
"Step Up II" - TVN7, godz. 20:35

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na środę, 8.12.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×