Program telewizyjny na piątek, 24.09.2021. Co dziś w TV? Sprawdź, co obejrzeć 24 września [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program tv na 24 września. Dziś w tv m.in. kolejne odcinki castingowe do "You Can Dance - Nowa generacja" a także "Shrek II", czyli najbardziej dochodowa animacja wszech czasów! Sprawdź program telewizyjny na piątek, 24.09.2021.

Multimedia

Program tv na piątek, 24 września 2021 r.:

Nowożeńcy Shrek i Fiona po powrocie z podróży poślubnej dostają zaproszenie od rodziców Fiony - króla i królowej Zasiedmiogórogrodu. Rodzice doznają szoku na widok wybranka swojej córki. Zyskanie sympatii teściów to nie lada wyzwanie, tym bardziej gdy okazuje się, że król miał w planach oddać rękę córki komu innemu. Opowieść o ogrze bazuje na popkulturowych kliszach, stając się przy okazji jedną z ikon popkultury. Najbardziej dochodowa animacja wszech czasów!
"Shrek II" - TVN, godz. 20:00

Ponad 1000 dzieci zgłosiło się do pierwszego w Europie programu całkowicie poświęconemu tanecznie utalentowanym dzieciom. W nowym show TVP2 przez 12 tygodni będziemy mogli oglądać poczynania utalentowanych młodych tancerzy w wieku 8-13 lat. Swoją przygodę zaczną od występów podczas odcinków castingowych. Emisja najbliższych odcinków "You Can Dance – Nowa Generacja" została przesunięta. W najbliższy piątek, 24 września wyemitowane zostaną kolejne odcinki "You Can Dance – Nowa Generacja". Zobaczymy, jak młodzi tancerze i tancerki walczyli o bilety do Akademii podczas castingu w casting w Warszawie i w Lublinie.
"You Can Dance - Nowa generacja" - TVP2, godz. 20:35

Przez Sandomierz przetacza się fala osobliwych napadów. Ofiarami są wyłącznie mężczyźni, a narzędziem zbrodni gaz pieprzowy rozpylany prosto w twarz przez tajemniczą kobietę, która wyszukuje ich na portalu randkowym. Blondi23 - za takim nickiem zazwyczaj się ukrywa - wyróżnia oryginalny tatuaż z owadożerną rośliną, a jej urok działa nawet na wysoko postawionych oficerów policji. Dlatego śledztwo w jej sprawie musi być objęte ścisłą tajemnicą. Kiedy o. Mateusz orientuje się, ile znajomych mu osób korzysta z portali randkowych, postanawia znaleźć jakieś alternatywne rozwiązanie dla spragnionych miłości. Znajoma parafianka, Weronika, podsuwa mu pomysł zorganizowania spotkań dla singli i singielek na terenie parafii i sama deklaruje uczestnictwo. Co ciekawe, zamknięta w sobie i samotna Weronika ma tylko jedną przyjaciółkę, rezolutną Beatą, wielbicielką długich paznokci i wymyślnych tatuaży.
"Ojciec Mateusz" odcinek 331. - TVP1, godz. 20:35

William Thacker mieszka w modnej londyńskiej dzielnicy Notting Hill. Prowadzi księgarnię. Pewnego dnia pojawia się w niej hollywoodzka gwiazda Anna Scott, która w Londynie bierze udział w zdjęciach do najnowszego filmu. Podekscytowany spotkaniem William, wracając z zakupów z kubkami pełnymi soku pomarańczowego, zderza się z aktorką na zakręcie ulicy. Mężczyzna zaprasza Annę do siebie, by mogła się umyć. Ku jego zaskoczeniu ta przyjmuje zaproszenie, a na pożegnanie całuje go. Kilka dni później gwiazda próbuje skontaktować się z Williamem.
"Notting Hill" - TVN7, godz. 21:35

Stanisław Maria Rochowicz, fajtłapowaty historyk sztuki, zostaje niesłusznie posądzony o kradzież obrazu. Domniemanemu złodziejowi grozi pięć lat więzienia. Zdesperowany, postanawia ukrywać się w przebraniu kobiety do czasu, aż namaluje kopię zrabowanego płótna. Pozbawiony środków do życia musi jakiś czas pracować, rzecz jasna jako kobieta. Zatrudnia się w charakterze pomocy domowej. Nie ma jednak szczęścia do chlebodawców.
"Poszukiwany, poszukiwana" - TVP1, godz. 22:05

Film oparty na kultowej mandze i anime pod tym samym tytułem. Major do zadań specjalnych, jedyna taka na świecie cyborgiczna hybryda człowieka i robota (Scarlett Johansson), stoi na czele elitarnej jednostki Section 9, specjalizującej się w walce z najniebezpieczniejszymi przestępcami. Section 9 czeka największe wyzwanie w historii jednostki. Stanie przed obliczem wroga, którego jedynym celem jest wymazanie postępów technologii wirtualnej firmy Hanka Robotics.
"Ghost in the Shell" - Polsat, godz. 23:10

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na piątek, 24.09.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×