Program telewizyjny na środę, 20.10.2021. Co obejrzeć 20 października w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami środa, 20 października 2021 roku. Dzisiaj w telewizji znajdziecie doskonałe filmy, w tym klasykę polskiego kina! Będzie co oglądać! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na środę, 20.10.2021.

Multimedia

Program tv na środę, 20 października 2021 r.:

Amerykańska komedia romantyczna. Megan (Analeigh Tipton) jest młodą kobietą, która po zerwaniu z narzeczonym postanawia umówić się na jedną noc z chłopakiem poznanym przez Internet. Spotkanie z Alec'iem (Miles Teller) okazuje się mało satysfakcjonujące i nad ranem para chce się szybko pożegnać. Jednak jest to niemożliwe - z powodu zamieci śnieżnej Megan nie może opuścić mieszkania Aleca Skazani na siebie jednorazowi kochankowie próbują zająć czymś czas. Wkrótce zaczynają rozmawiać ze sobą na temat swoich rozczarowań i oczekiwań.
"Romans na dwie noce" - Paramount Channel, godz. 20:00

Czas najazdu szwedzkiego na Polskę, lata 1656-1660. Chorąży Andrzej Kmicic staje początkowo po stronie współpracującego ze Szwedami rodu Radziwiłłów. Jednak uznany za zdrajcę przez szlachtę oraz swoją narzeczoną Oleńkę Billewiczówną, przechodzi na stronę króla Jana Kazimierza. Chcąc odzyskać łaski króla, porywa księcia Bogusława Radziwiłła, lecz ten ciężko go rani i ucieka.
"Potop" - Kino Polska, godz. 20:00

Jest rok 2029. Populacja mutantów liczy zaledwie kilku osobników. Samotny Logan pogrąża się w alkoholizmie, aby zapomnieć o smutnej codzienności w kryjówce na granicy z Meksykiem. Utrzymuje się dzięki dorywczej pracy kierowcy. Jego jedynymi kolegami są wyrzutek Kaliban i udręczony chorobą Profesor X. Gdy jakaś kobieta prosi, by Logan zapewnił bezpieczne schronienie młodej dziewczynie, okazuje się, że zdołał uciec od mrocznych sił. Dlatego musi stanąć do walki.
"Logan: Wolverine" - HBO, godz. 20:10

Silvia Broome jest jedną z tłumaczek pracujących w nowojorskiej siedzibie ONZ. Pewnego dnia przypadkowo słyszy rozmowę dotyczącą zamachu na życie przywódcy afrykańskiego kraju. Silvia zgłasza sprawę przełożonym. Uruchamia to drobiazgowe śledztwo, w którego centrum nieoczekiwanie znajduje się sama tłumaczka. Wychodzi na jaw, że przeszłość Sylvii nie jest wolna od zastrzeżeń. Nawet chroniący ją agent federalny Tobin Keller zaczyna podejrzewać, że jego podopieczna należy do spisku.
"Tłumaczka" - TVN 7, godz. 21:35

Warszawa, lata trzydzieste XX wieku. Henryk Kwinto, doświadczony kasiarz, w wolnych chwilach muzyk, po wyjściu z więzienia mści się na Kramerze, właścicielu banku. Przed laty bankier brał udział w prowokacji, dzięki której policja aresztowała Kwintę. Kramer odpowiedzialny jest też za śmierć przyjaciela kasiarza. Właściciel banku prowadzi wystawne, obfitujące w uciechy życie, po staremu nie stroniąc od łotrostw, dbając przy tym o własne alibi. Z pomocą starego przyjaciela, Duńczyka, i dwóch złodziejaszków Kwinto organizuje napad na bank Kramera.
"Vabank" - Polsat, godz. 22:10

Dori pracuje w wydawnictwie, uwielbia powieści romantyczne. Kobieta cieszy się, że ma okazję do współpracy z ulubionym pisarzem, Michaelem Rothchildem. Niestety, Michael przeżywa kryzys twórczy. Dori zamierza dopilnować, by nowa powieść ukazała się zgodnie z zapowiedzią. Między nią i Michaelem rodzi się uczucie.
"Kilka słów o miłości" - TVP 2, godz. 23:55

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na środę, 20.10.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×