Program tv na środę, 27.01.2016. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Środa - tygodnia połowa! Do weekendu coraz bliżej, a my - jak zwykle - mamy dla Was telewizyjne propozycje na wieczór. Co obejrzeć w środę w tv?

Multimedia

Zaczynamy od sportowych emocji! Polscy szczypiorniści zmierzą się z Chorwatami w ostatnim meczu fazy zasadniczej europejskiego czempionatu. Wydaje się, że będzie to najtrudniejszy pojedynek Polaków w tej fazie turnieju. Drużyna z Bałkanów zwykle sprawiała Polakom poważne problemy. Ale Sławomir Szmal, Michał Jurecki i koledzy w ostatnich latach pokonali chorwackich piłkarzy. Niesieni wspaniałym dopingiem Polacy powinni osiągnąć korzystny wynik.
Polska - Chorwacja - Polsat, godz. 20:20

Co słychać w serialach? Marta nie może zrozumieć, dlaczego szef zwolnił Olafa. Wściekła przychodzi do klubu i dowiaduje się prawdy - chodziło o doping! Konarska jest załamana - Olaf nie tylko znowu ją okłamał, ale też narażał własne życie! Kubicki nie ma nic na swoje usprawiedliwienie… Tuż przed rozprawą Roztocka dowiaduje się że przyjaciółka Klary, która miała wystąpić jako jej świadek, nie przyjdzie. Po rozprawie dowiaduje się o nowym, istotnym dowodzie w sprawie Solskich. Gosia wyjeżdża z II b na obiecaną wycieczkę. Niestety, aura nie dopisuje - znudzona młodzież zaczyna kombinować nad czymś, co zabiłoby nudę. Nagle w pensjonacie wybuchają krzyki i płacz - jedna z uczennic- Iza, popełniła samobójstwo! Czytaj więcej
"Na Wspólnej" odcinek 2212. - TVN, godz. 20:15

Wiktoria odkrywa w końcu, że jej mąż ukrywał przed policją dowód na niewinność Adama. Krajewski szykuje się już do wyjazdu, przychodzi na ostatni dyżur w Leśnej Górze i w pracy ostro się z Tomaszem kłóci. Tymczasem na pediatrię trafia agresywny nastolatek Miłosz. Adam uznaje, że należy wezwać na konsultację psychiatrę. Rzepecki bagatelizuje jednak fakt, że chłopak może być niebezpieczny dla siebie i otoczenia (czytaj więcej). Z kolei doktor Mróz przyłapuje w końcu męża na kłamstwie W pracy lekarka próbuje pomóc pacjentce, która ma padaczkę i jest w ciąży - i nagle zdaje sobie sprawę, jak wiele ją z chorą łączy... czytaj więcej
"Na dobre i na złe" - TVP2, godz. 20:40

Filmowe propozycje zaczynamy od filmu z Sigourney Weaver. Kilkanaście lat temu, w pobliskim parku zaginęła 3-letnia córeczka Julii Sandburg - Maggie. Od tego czasu kobieta pogrążona jest w rozpaczy. Trzyma na dystans wszystkich otaczających ją ludzi, włączając w to męża i syna. Jednak kiedy spotyka Louise, młodą dziewczynę z burzliwą przeszłością, nawiązuje z nią więź. Z czasem rodzi się w niej przekonanie, iż Louise może być jej córką, którą utraciła wiele lat temu.
"Zaginiona" - TVN7, godz. 20:00

Niebanalne połączenie wątków romantycznych i kryminalnych w pełnej emocji opowieści o grupie bostońskich przestępców, których lider zakochuje się w swojej byłej zakładniczce. Doug MacRay, syn kryminalisty, poszedł w ślady swojego ojca. Stoi na czele grupy złodziei okradających banki. W czasie jednego z napadów ich zakładniczką zostaje piękna Claire Keesey, która mieszka w tej samej okolicy, co Doug. Mimo że bandyci puszczają ją wolno, kobieta długo po tym wydarzeniu nie może przyjść do siebie. Wszystko zmienia się, gdy poznaje... Douga. Nie wie, że jest on jednym z zamaskowanych bandziorów, z którymi miała do czynienia. Między obojgiem rodzi się sympatia, która szybko przeradza się w namiętny romans. Wymykające się schematom, intrygujące gangsterskie kino, oparte na powieści Chucka Hogana "The Prince of Thieves". Jego twórcą, a także wykonawcą głównej roli jest laureat Oscara za współautorstwo scenariusza do Buntownika z wyboru, hollywoodzki aktor, reżyser i scenarzysta - Ben Affleck.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Miasto złodziei" - TVN, godz. 21:30

Michael Dixon to zaprawiony agent działający na pograniczu USA i Meksyku. Doceniany przez kolegów z pracy i rodzinę, szczęśliwy mąż i ojciec musi zmierzyć się z zagrożeniem stworzonym przez błędy przeszłości. Michael nie zawsze był szanowany przez krewnych z powodu bycia członkiem gangu w Los Angeles. Dla bezpieczeństwa i życia rodziny będzie musiał pomóc mafii w przemycie narkotyków.
"Pogranicze" - TV4, godz. 21:55

Zrealizowany za niebagatelną kwotę 90 mln dolarów widowiskowy thriller polityczny "z ambicjami". W ręce młodego adwokata trafiają przypadkowo materiały obciążające prominentnego przedstawiciela amerykańskich służb specjalnych. Prawnik, który do tej pory z zasady nie angażował się w żadną działalność polityczną, w obliczu śmiertelnego zagrożenia przeciwstawia się władzy i zaczyna walkę o przetrwanie. Ze zwykłego, spokojnego obywatela przeistacza się w bojownika o prawa obywatelskie, walczącego z potężną i skorumpowaną machiną politycznego establishmentu.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Wróg publiczny" - AXN, godz. 22:00

Ciepła, romantyczna komedia o miłosnych perypetiach młodych ludzi, dla której inspiracją stała się słynna Szekspirowska sztuka "Poskromienie złośnicy". Akcja została jednak osadzona w realiach Ameryki końca lat 90. Bohaterowie są uczniami jednej ze szkół średnich. Wkrótce będą zdawać maturę i staną u progu dorosłego życia. Główny wątek koncentruje się wokół dwóch sióstr i ich sercowych perypetii. Młodsza - urocza i zalotna - stale jest otoczona wianuszkiem adoratorów. Starsza - oschła i niedostępna - nie ma przyjaciół, ani tym bardziej wielbicili, i, ku utrapieniu ojca, nawet wcale o to nie dba. Niewinna intryga sprawi jednak, że wszystko się zmieni.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Zakochana złośnica" - TVP2, godz. 22:20

Adaptacja powieści z 1992 r. Colette: Divka z Antverp Arnoszta Lustiga, nominowanego do nagrody Pulitzera czeskiego pisarza pochodzenia żydowskiego, byłego więźnia obozów w Terezinie, Auschwitz Birkenau i Buchenwaldzie, który zdołał uciec z transportu śmierci. Zainspirowana własnymi doświadczeniami historia rozgrywa się w obozie koncentracyjnym w Auschwitz. Film dedykowany jest pamięci słowackich więźniów, Alfreda Wetzlera i Waltera Rosenberga (alias Rudolfa Vrby), którzy w kwietniu 1944 roku uciekli z obozowego piekła i przekazali na Zachód świadectwo o hitlerowskich zbrodniach, znane jako Raport Vrby - Wetzlera. Trudna obozowa miłość połączyła bohaterów filmu: Viliego i belgijską Żydówkę Colette. Narażając własne życie na niebezpieczeństwo Vili ratuje swoją ukochaną od śmierci w komorze gazowej. Piękna Colette odwzajemnia uczucia zakochanego w niej współwięźnia. Ale jej urodę szybko też dostrzega oficer SS Weisacker. W desperackiej walce o życie Vili i Colette wspólnie planują ryzykowną ucieczkę z obozu.
"Colette" - TVP Historia, godz. 22:40

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×