"Przyjaciółki". Agnieszka Sienkiewicz odpowiada na pytania. Jak macierzyństwo zmieniło jej życie? [ZDJĘCIA]

Joanna Kołakowska
Joanna Kołakowska
fot. Instagram/@ agnieszka_sienkiewicz_official
fot. Instagram/@ agnieszka_sienkiewicz_official
Jedna z aktorek serialu "Przyjaciółki" udostępniła w mediach społecznościowych bardzo osobisty wpis. Opowiedziała w nim, jak patrzy na własne macierzyństwo oraz... w jaki sposób zrzuciła dodatkowe kilogramy po ciąży!

Agnieszka Sienkiewicz zamieściła na Instagramie zdjęcia z sesji, która odbyła się 3 miesiące po jej porodzie. Aktorce zależało, by fotografie ukazały prawdę na temat jej ówczesnego wyglądu - wystąpiła bez makijażu, a zdjęcia nie były retuszowane.

Gwiazda serialu "Przyjaciółki" przyznała, że wiele osób pyta ją, w jaki sposób zrzuciła zbędne kilogramy po ciąży. Agnieszka Sienkiewicz udzieliła młodym mamom kilku rad, a cały wpis opatrzyła tagami: "#wiecejluzu #BadzmyDlaSiebieDobre". Aktorka napisała:

W ciąży przytyłam 17 kg (o zgrozo, nigdy się nie przyznałam) i dokładnie 9 miesięcy zajęło mi zrzucenie tych kilogramów. Długo byłam pucołowata, pulchniutka i z dużym „bufetem”... a na ćwiczenia po nieprzespanych nocach nie miałam siły... Bardzo ważny jest zdrowy tryb życia, ale dajcie sobie czas, nie każda z nas musi wyglądać jak fit blogerka miesiąc po porodzie. Nie katujmy się i skupmy na tym, co w takiej chwili jest ważne.

Agnieszce Sienkiewicz gratulujemy tak pozytywnego podejścia do własnego wyglądu! Przypominamy też, że Małgorzata Socha, czyli serialowa Inga i koleżanka Agnieszki z planu "Przyjaciółek", również spodziewa się dziecka. W jaki sposób wpłynie to na fabułę serialu? Jeszcze nie wiadomo.

od 12 lat
Wideo

Bohaterka Senatorium Miłości tańczy 3

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn