"Pytanie na śniadanie". Ida Nowakowska rzuci pracę w telewizji?! Ma nowy pomysł na rozwój kariery!

Ida Nowakowska wystąpiła ostatnio w filmie "Wyszyński - zemsta czy przebaczenie?" i mówi się, że zrezygnuje z pracy w telewizji! Rzeczywiście, tancerka i prezenterka ma nowy plan! Jaki? Sprawdź!

Multimedia

Ida Nowakowska rzuci pracę w telewizji?

Ida Nowakowska sprawdza się w wielu dziedzinach! Nie dość, że jest tancerką, to jeszcze występuje w roli prezenterki w "You Can Dance - Nowa Generacja" i "Pytaniu na śniadanie". Ostatnio zagrała też w filmie "Wyszyński - zemsta czy przebaczenie?".

Prezydent Andrzej Duda i Małgorzata Kożuchowska na premierze filmu o kardynale Wyszyńskim. Kto jeszcze się pojawił?Zobacz więcej

Teraz mówi się o tym, że Ida Nowakowska może zniknąć z telewizji i zająć się wyłącznie aktorstwem! Reżyser filmu "Wyszyński - zemsta czy przebaczenie?", Tadeusz Syka, jest z niej wyraźnie zadowolony.

Pomysł był taki, by dać jej rolę, która będzie odbiegała od jej telewizyjnego wizerunku. Ida przywykła do bycia liderką przed kamerą, tymczasem w naszym filmie musiała się zmierzyć z rolą skromnej zakonnicy. Postanowiliśmy ją trochę przekornie ukryć pod habitem. By zobaczyć efekt, zapraszam do kin - mówił w rozmowie z "Party".

Rzeczywiście, Ida Nowakowska chce rozwijać swoją karierę aktorską! Czy to znaczy, że znika z telewizji?

Swój udział w filmie filmie "Wyszyński – zemsta czy przebaczenie?" traktuję symbolicznie. Reżyserowi, którego cenię, zależało na tym, żebym zagrała w tej produkcji. Zgodziłam się, bo film opowiada o bardzo ciekawym i ważnym epizodzie z życia Kardynała Wyszyńskiego. Marzę, by zagrać w ambitnym filmie historycznym i filmowym musicalu - zdradziła "Party" swoje aktorskie marzenia.

Ida Nowakowska okrutnie zaatakowana w sieci!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Spekulacje nie mające żadnych podstaw

    27.09.2021 23:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×