"Pytanie na śniadanie". Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mocno się do siebie zbliżyli? "Kasię i Maćka łączy coś więcej niż praca"

Jeden z tygodników dotarł do zaskakujących informacji na temat relacji, jaka miałaby łączyć Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Sugeruje się, jakoby pomiędzy aktorką i prezenterem telewizyjnym było coś więcej niż tylko przyjaźń i życie zawodowe, a ich relacja nabrała na bliskości.

Multimedia

"Pytanie na śniadanie" - Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są znani jako prowadzący jednego z najpopularniejszych programów śniadaniowych w Polsce "Pytanie na śniadanie". Duet prezenterów świetnie się ze sobą dogadywał na planie. Jednak według doniesień tygodnika "Na żywo", znajomość pary wykracza znacznie poza to, co się dzieje podczas ujęć telewizyjnej śniadaniówki.

Już wiadomo, dlaczego się rozstali? Wyciekły nowe informacje!Zobacz więcej

Co łączy Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego?

Wspomniany wcześniej tygodnik podaje, że aktorka i dziennikarz prywatnie są sobie coraz bliżsi. Jednym z czynników, które miałyby się na to składać jest ich podobna przeszłość. Kilka lat temu wszyscy żyli głośnym rozwodem Macieja Kurzajewskiego z jego byłą już żoną Pauliną Szmaszcz-Kurzajewską. Teraz w podobnej sytuacji znajduje się Katarzyna Cichopek za sprawą jej rozstania z Marcinem Hakielem. W związku z tym, aktorka znana z "M jak miłość" miałaby liczyć na wsparcie telewizyjnego prezentera w tych trudnych chwilach.

Czasopismo "Na żywo" ponoć dotarło do informatora z TVP, zdaniem którego, Maciej Kurzajewski jest "pod urokiem" swojej koleżanki z programu. Ponadto możemy się również dowiedzieć, że:

Maciek wie, co przeżywa Kasia i jak ważne jest wsparcie w tym trudnym okresie. Odbiera każdy jej telefon, odpisuje na każdą wiadomość i cierpliwie słucha - wyznał informator na łamach tygodnika.

Według ustaleń czasopisma, również za kulisami "Pytania na śniadanie" mówi się o tym, że parę prowadzących łączy "coś więcej niż praca".

Agata Rubik mówi o rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. "Też jestem w szoku"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Abc (gość)

  Nawet gdyby... to bardzo fajnie. Super para.

  31.03.2022 18:07
 • Melka (gość)

  Pasują do siebie. Takie czarusie pipusie.

  26.03.2022 19:11
 • Anna (gość)

  Od dawna było widać, że się sobie podobają.

  26.03.2022 18:15
 • Remek (gość)

  Typowe przed 40- tką, potem się uspokoi

  26.03.2022 14:48
 • Megi (gość)

  Każdy żyje swiom życiem, a komuś g...no do tego!

  26.03.2022 11:54
 • Xxxx (gość)

  Ten Roznierski to kawal h...a

  25.03.2022 23:32
 • Janek (gość)

  Po co Kurzaj zabiera sie za wyżyte rury

  25.03.2022 17:55
 • Lol (gość)

  Niech się oboje walą już dawno miała kogoś a męża za nic teraz mąż będzie bankomatem a kochanek będzie się panoszył głupi by był mąż jak by z domu wyszedł a Pan Kurzajewski w moich oczach bardzo nisko upadł i dlatego życzę im wszystkiego co najgorsze

  25.03.2022 07:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×