"Pytanie na śniadanie". Katarzyna Cichopek ma 40 lat! Nieznane fakty i ciekawostki z życia aktorki. Niedoszły mąż-architekt, bycie muzą, status seksbomby nadany przypadkiem i lepienie pierogów

Katarzyna Cichopek to jedna z najpopularniejszych aktorek i prezenterek telewizyjnych. Obecna w branży od ponad 20 lat, zdążyła zgromadzić liczne grono fanów. Wydawać by się mogło, że przez ponad dwie dekady nie uchowała się żadna tajemnica z życia Cichopek. Czy aby na pewno? Prezentujemy nieznane fakty z życia Katarzyny Cichopek!

Multimedia

Katarzyna Cichopek - nieznane fakty i ciekawostki

Katarzyna Cichopek to jedna z najjaśniej błyszczących gwiazd w polskim show-biznesie. Urodzona 7 października 1982 r. w Warszawie aktorka najpewniej nie podejrzewała, że rola Kingi Filarskiej-Zduńskiej przyniesie jej aż taką popularność.

Katarzyna Cichopek to nie tylko Kinga Zduńska z hitu TVP! Nie wierzycie? To zobaczcie te zdjęcia!Zobacz więcej

Kasia Cichopek - Kinga z "M jak miłość"

Casting do serialu "M jak miłość" Cichopek wygrała w 2000 r., i wówczas jej kariera nabrała rozpędu. Niemalże z miejsca stała się ulubienicą widzów, a także fotoreporterów i serwisów plotkarskich, czujnie śledzących jej każdy krok. Niedługo później wzięła udział w programie "Taniec z gwiazdami", gdzie poznała Marcina Hakiela z którym wygrała 2. edycję tanecznego show.

Niegdyś drwiono z jej stylu. Dziś jest inspiracją dla milionów Polek! Tak zmieniał się jej styl Zobacz więcej

O tym, że para zakochała się w sobie i w sierpniu 2008 r. stanęli na ślubnym kobiercu, wie niemalże każdy w Polsce. Podobnie powszechną informacją jest fakt, że doczekali się dwójki pociech - Adama i Heleny. Niewiele osób jednak wie, że o mały włos to nie Marcin Hakiel, a pewien tajemniczy Mateusz mógłby być mężem aktorki, a ona sama - układać sobie życie w Wiedniu. W pewnym momencie aktorka ujawniła, że ma także "córcię". Czego jeszcze nie wiemy o współprowadzącej "Pytanie na śniadanie" Katarzynie Cichopek? Sprawdź naszą galerię!

Nieznane fakty i ciekawostki o Katarzynie Cichopek. Znasz wszystkie?

Zobacz galerię

Tak Katarzyna Cichopek wygląda na miotle. Te zdjęcia robią furorę w sieci!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×