„Pytanie na śniadanie”. Katarzyna Cichopek pokazała gołą stopę na antenie! Widzowie podziwiali gładką piętę gwiazdy TVP

„Pytanie na śniadanie” to program, który jest nieprzewidywalny. Audycja na żywo czasem potrafi wymknąć się spod kontroli, przez co staje się hitem Internetu. W jednym z ostatnich wydań widzowie mogli... podziwiać gołą stopę Katarzyny Cichopek!

Multimedia

Katarzyna Cichopek pokazała gołą stopę na antenie! Widzowie podziwiali gładką piętę gwiazdy TVP

„Pytanie na śniadanie” to hit Telewizji Polskiej. Śniadaniówka bije konkurencję na głowę. Audycja jest nadawana na żywo, co sprawia, że o nawet najmniejszą wpadkę nie jest trudno.

W jednym z ostatnich wydań doszło do dość nietypowej sytuacji. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski rozmawiali z zaproszoną do studia ekspertką na temat chodzenia boso. Fizjoterapeutka w pewnym momencie zauważyła, że szpilki, które miła na sobie Cichopek, zdecydowanie nie wpisywały się w ideę „barefootingu”.

I wtedy to się wydarzyło! Ekspertka poprosiła Kasię Cichopek, aby ściągnęła buty, bo chciała przeanalizować jej stopę. Gwiazda TVP nieśmiało się zgodziła.

Paulina Smaszcz złożyła Maciejowi Kurzajewskiemu życzenia na 50. urodziny. „Czasu, biologii i Boga nie da się oszukać"Zobacz więcej

Twoja stopa jest z przodu szersza, jest piękna, bardzo ładnie zbudowana, nie ma palucha koślawego - komplementowała stopę Katarzyny Cichopek ekspertka.

Następnie goła stopa gwiazdy TVP znalazła się na stoliku, a widzowie mogli podziwiać gładką piętę Katarzyny Cichopek!

W naszej galerii znajdziecie stopy Katarzyny Cichopek!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Lena (gość)

  Ludzie nie macie czym się zachwycać i pisać Przestańcie dajcie jej spokój ładna kobieta nawet i stopy ma ładne czym się zajmujecie co macie sieczkę w głowie bo tak na to wygląda kompletne szumowiny z was i dajcie spokój Kasi i Maciejowi najpiękniejsza para która prowadzi Pytanie na śniadanie Bardzo im kibicuję i życzę dużo dużo szczęścia aby im się w życiu ułożyło nie wspomnę tu już o byłej petardzie bo się ma za coś A z tego co trochę czytałam to kompletne dno bez klasy bez honoru Myślę że powinna leczyć głowę do usłyszenia

  02.02.2023 15:21
 • Xyza (gość)

  Ludzi popier..lo dokładnie.Gola stopa Cichopek-alez wydarzenie.Ludzie opanujcie się,otwórzcie oczy .Jest tyle ciekawszych rzeczy na świecie niż stopy jakiejś tam Cichopki.

  02.02.2023 15:14
 • Beata (gość)

  Że wszystkiego zrobicie aferę liczy się zysk

  02.02.2023 15:05
 • Gość (gość)

  Dlaczego pokazała gołą stopę a nie dupę byłoby ciekawiej.

  02.02.2023 14:22
 • Bejbuszek (gość)

  Bejbe brawo Ty.Nie dam rady dłużej.E

  02.02.2023 13:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×