"Pytanie na śniadanie". Operacja Katarzyny Cichopek poważniejsza, niż sądzili fani? Aktorka może nie odzyskać pełnej sprawności!

Katarzyna Cichopek nie ma ostatnimi czasy najlepszej passy. Po blisko dwóch dekadach kończy się jej małżeństwo, prasa doszukuje się potwierdzeń plotek o rzekomym romansie z kolegą z pracy a do tego wszystkiego doszedł fakt, że musiała poddać się operacji. Choć aktorka i prezenterka zdaje się roztaczać aurę spokoju, zabieg, który przeszła był poważniejszy, niż można by sądzić z relacji samej zainteresowanej. Może nie odzyskać pełnej sprawności!

Multimedia

Katarzyna Cichopek przeszła operację ręki. Zabieg był poważniejszy, niż sądzili fani!

Aktorka znana przede wszystkim z serialu "M jak miłość" oraz jako prowadząca "Pytanie na śniadanie" nie ma ostatnimi czasy najlepszej passy. Najpierw gruchnęła wieść o rozwodzie z Marcinem Hakielem, a prasa zaczęła doszukiwać się dowodów na rzekomy romans z kolegą z pracy, co skomentował Maciej Kurzajewski.

Podejrzewają ich o romans. Prezenter skomentował plotki!Zobacz więcej

Operacja Katarzyny Cichopek

W międzyczasie media obiegła kolejna szokująca wieść - Katarzyna Cichopek przeszła operację ręki. O zabiegu Cichopek poinformowała po fakcie, pokazując fanom zabandażowaną rękę i opisując swój stan. - Nie będę wam pokazywała, ale mam rozkrojoną łapkę i szwy. Wszystko jest okej, więc się nie martwcie - zwróciła się wówczas do fanów aktorka.

Nie zdradzała jednak, co dokładnie się wydarzyło. Serwis Plotek.pl dotarł do współpracownika Katarzyny Cichopek w TVP, który zdradził nieco więcej szczegółów.

U Kasi zdiagnozowano zespół cieśni nadgarstka oraz guz w ręce, tzw. ganglion. To guz narosły na nerwie. Na szczęście jest niezłośliwy, ale upośledzał funkcje ręki i wymagał usunięcia. Stąd operacja. Teraz Kasię czeka jeszcze rehabilitacja. Niestety, nie ma gwarancji, że ręka w takich wypadkach wróci do pełnej sprawności, ale Katarzyna jest pełna dobrych myśli. Jest mamą, musi być sprawna - cytuje za serwisem Plotek.pl portal "Super Expressu".

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×