"Rolnik szuka żony 7". Marta Paszkin wyznała, że przeraziła się, gdy poznała płeć swojego dziecka. "Jak to będzie wychowywać chłopca?!"

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny pokochali się w 7. edycji programu "Rolnik szuka żony". Niedawno zakochani wzięli ślub, a także ogłosili, że spodziewają się dziecka. Obecnie Marta Paszkin znajduje się już w zaawansowanej ciąży. Na łamach swoich mediów społecznościowych wyznała, że przestraszyła się, gdy poznała płeć swojego nienarodzonego dziecka.

Multimedia

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny - historia miłości uczestników programu "Rolnik szuka żony"

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny zyskali popularność za sprawą programu "Rolnik szuka żony". Jedni z ulubionych uczestników 7. edycji natychmiast przypadli do sobie do gustu, a także widzom, którzy do dziś śledzą losy zakochanej pary. Niedawno Marta i Paweł się pobrali, a także ogłosili, że spodziewają się dziecka. Pod koniec czerwca tego roku na świat ma przyjść ich synek. Z tej okazji Marta i Paweł urządzili nawet specjalną ciążową sesję zdjęciową.

Marta Paszkin wyjaśnia, dlaczego nie przyjęła nazwiska męża. "Było trochę protestów i braku zrozumienia dla mojej decyzji"Zobacz więcej

Marta Paszkin przeraziła się, gdy poznała płeć swojego dziecka. "Jak to będzie wychowywać chłopca?!"

Marta Paszkin jest niezwykle aktywna w swoich mediach społecznościowych. Nie zmieniła tego nawet zaawansowana ciąża, w której się obecnie znajduje. W jednym ze swoich najnowszych postów na Instagramie, uczestniczka 7. edycji programu "Rolnik szuka żony" zaskoczyła swoich fanów refleksją na temat swojej obecnej ciąży. Mianowicie, Marta Paszkin wyznała, że przestraszyła się, gdy okazało się, że tym razem ma urodzić chłopca. Jednakże finalnie kobieta szybko pogodziła się z tą wiadomością i nie kryje radości z tego, że ona i Paweł Bodzianny będą wychowywać właśnie synka.

Od prawie 8 lat (przez większość czasu samodzielnie) wychowuję Córkę. Dodatkowo jestem od zawsze otoczona głównie kobietami: siostra, kuzynki a w szkole i na studiach też prawie same dziewczyny. Teraz, do połowy ciąży wyglądało, jakbym znowu miała urodzić dziewczynkę, więc jak na połówkowym usg wyszło, że to jednak chłopiec, to… przestraszyłam się z lekka, bo JAK TO BĘDZIE WYCHOWYWAĆ CHŁOPCA???!!!😱😂 Ale szybko „pogodziłam” się😉 z tą myślą i meeeeeega się cieszę, że dołączy do nas właśnie Synek 💙 O tym, że Paweł od początku nie ukrywał, że chciałby mieć chłopca, nie wspominając💙

Zobacz galerię

Co było w pierwszym liście w historii programu? Jego treść wzburzyła fanów!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • ??? (gość)

    Przecież powiedziała, że się " przestraszyła",a nie przeraziła. Autor tekstu i tytułu chyba ma problemy ze zrozumieniem słów.

    23.05.2022 21:54
  • 33r (gość)

    ale Ty jesteś głupia

    22.05.2022 11:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×