"Rolnik szuka żony 8". Adam narzeka na popularność po programie. Wydzwaniają do niego mężatki, wysyłają mu swoje zdjęcia!

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
Adam z "Rolnik szuka żony 8" narzeka na popularność po programie.fot. materiały prasowe TVP
Adam z "Rolnik szuka żony 8" narzeka na popularność po programie.fot. materiały prasowe TVP
Adam Dzieżyc z 8. edycji "Rolnik szuka żony" udzielił niedawno wywiadu, w którym opowiedział o blaskach i cieniach popularności. Kandydat Kamili nie ukrywa, że rozpoznawalność zaczyna go przerażać. Do pochodzącego z Podlasia przystojniaka, wydzwaniają mężatki - kobiety wysyłają mu swoje zdjęcia!

Adam Dzieżyc to jeden z sympatyczniejszych uczestników 8. edycji "Rolnik szuka żony". Kandydat Kamili Boś, która przez internautów została okrzyknięta "królową pieczarek", po programie zyskał sporą popularność. Jego profil na Instagramie obserwuje już ponad 50 tysięcy osób!

Adam Dzieżyc: wydzwaniają do niego mężatki, wysyłają mu swoje zdjęcia

Adam zaczął już dostrzegać negatywne strony rozpoznawalności. W najnowszym wywiadzie żali się, że ludzie wydzwaniają do niego po 20-30 razy dziennie. Wśród osób, chcących nawiązać z nim kontakt, są głównie kobiety, w tym mężatki!

Dostałem bardzo dużo wiadomości. Nie wszystkie były pozytywnie, niektóre mnie przerażają. Ludzie potrafią wydzwaniać na Messengerze czy na Instagramie po 20-30 razy dziennie. Piszą wiadomości, że nie mogą przestać o mnie myśleć, gdzie ja widzę, że ta osoba ma dzieci, męża. Ja po prostu tego nie akceptuję. Kobiety wysyłają mi swoje zdjęcia, a ja już nie chcę tego oglądać. Mam jakieś propozycje sprzedaży swoich ubrań, żeby oddać je z autografem. Chciałbym, żeby ludzie wiedzieli, że mamy swoje życie - wyznał w rozmowie z portalem "Podlaskie24".

Współczujecie Adamowi?

Warto przypomnieć, że Adam, który został odrzucony przez Kamilę, najprawdopodobniej i tak znalazł miłość w programie. W sieci krążą plotki, że spotyka się z Teresą, kandydatką Stanisława Pytlarza z 8. edycji. Sami zainteresowani na razie nie potwierdzili tych informacji.

od 12 lat
Wideo

Bohaterka Senatorium Miłości tańczy 3

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn