"Rolnik szuka żony 9". Randka Klaudii była ustawiona? Widzowie dostrzegli zastanawiający szczegół

W ostatnim odcinku najnowszej edycji "Rolnik szuka żony" widzowie mieli okazję oglądać pierwsze randki uczestników, po których ci zdecydują, kogo ostatecznie zaproszą na swoje gospodarstwa. Jednym z faworytów Klaudii jest pochodzący z Ukrainy Valentyn, z którym rolniczka spotkała się online. Widzowie podczas ich randki dostrzegli jednak pewną niezgodność. Czyżby była ona ustawiona?

Multimedia

"Rolnik szuka żony" uczestnicy - kandycaci Klaudii

"Rolnik szuka żony" jest jednym z ulubionych programów telewizyjnych milionów Polaków. Od września br., na antenie TVP emitowana jest już 9. edycja popularnego show, w której widzowie mieli okazję poznać kandydatki oraz kandydatów wszystkich uczestników. Szczególnym zainteresowaniem widzów cieszy się Klaudia, która w najnowszej odsłonie programu jest jedyną przedstawicielką płci pięknej.

Rolniczka po selekcji listów postanowiła wybrać 10 kandydatów, którzy będą ubiegać się o to, aby to właśnie ich zaprosiła na swoje gospodarstwo. Są to:

 • 31-letni Damian,
 • 32-letni Kamil,
 • 22-letni Konrad,
 • 31-letni Krzysztof,
 • 33-letni Marek,
 • 27-letni Mateusz,
 • 30-letni Paweł,
 • 30-letni Piotr,
 • 34-letni Sebastian,
 • 28-letni Valentyn.

To oni powalczą o względy pięknej rolniczki. Widzowie mają już swojego faworyta!Zobacz więcej

Randka Klaudii była ustawiona?

W ostatnim odcinku programu widzowie mieli okazję zobaczyć pierwsze randki kandydatów z uczestnikami. Szczególną uwagę widzów przykuło spotkanie Klaudii z ubiegającym się o jej względy Valentynem. Randka odbyła się bowiem online. Niektórzy z fanów programu zwrócili na to szczególną uwagę, bowiem Valentyn, tak jak pozostali kandydaci, wziął udział w sesji zdjęciowej do programu, co oznaczałoby, że był obecny na miejscu nagrania odcinka.

Zastanawia mnie, dlaczego rolniczka rozmawiała z nim online, skoro to zdjęcie sugeruje, że on tam był - zauważyła jedna z internautek, cytowana przez serwis teleshow.wp.pl.

Inni internauci znaleźli jednak uzasadnienie tej sytuacji. Jak można było się dowiedzieć podczas odcinka, Valentyn był chory. Niewykluczone więc, że właśnie to było przyczyną podjęcia decyzji o tym, aby ich spotkanie przeprowadzić w taki, a nie inny.

Przecież mówił, że jest chory,

Może dojechał na drugi etap rekrutacji

Był chory, a następnego dnia już zdrowy, następny odcinek był nagrywany w kolejny dzień weekendu - czytamy w komentarzach fanów cytowanych przez serwis teleshow.wp.pl.

Myślicie, że Valentyna i Klaudię połączy coś więcej?

Zobacz galerię

Sprawdźcie, skąd pochodzą uczestnicy najnowszej edycji programu!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Kowalski (gość)

  Fajnie, że są takie programy. Ja osobiście też szukałem kobiety, a znalazłem ją portalu na www.thislove.pl i wcale nie potrzebowałem zgłaszać się do telewizji

  10.10.2022 20:52
 • Kolo (gość)

  Tam jest wszystko ustawione, ten rolnik, który zapłacił TVP to wchodzi do programu, żeby zaistnieć. I umawia się z wybraną dziewczyną, żenada

  10.10.2022 17:00
 • Katarzyna (gość)

  Może było podejrzenie COVID, a po otrzymaniu wyniku negatywnego mogli już się spotkać?

  10.10.2022 15:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×