"Rolnik szuka żony". Dwór Stanisława ma ponad 200 lat. Tak wyglądał przed wojną. Zobaczcie archiwalne zdjęcia

Stanisław Pytlarz z 8. edycji "Rolnik szuka żony" pokazał w programie przepiękny pałac, który kilkanaście lat temu wyremontowali jego rodzice. Ojciec farmera, Marek Pytlarz ma do tego budynku ogromny sentyment. Dwór, w którym mieszkał Stanisław z "Rolnik szuka żony 8" ma ponad 200 lat. Jego historia jest niesamowita! Zobaczcie, jak dwór prezentował się przed II wojną światową.

Multimedia

26-letni Stanisław był jednym z bohaterów 8. edycji "Rolnik szuka żony". Rolnik, który został już okrzyknięty jednym z najprzystojniejszych i najbardziej wybrednych farmerów w historii programu, prowadzi 300 hektarowe gospodarstwo, które jest nastawione na produkcję warzyw, pszenicy oraz kukurydzy. Do programu zgłosił się, bo chce się ustatkować. -Życzyłbym sobie, żeby była to osoba na całe życie - tak o poszukiwaniach miłości w "Rolnik szuka żony" mówił Stanisław.

O młodym farmerze szybko zrobiło się bardzo głośno i to nie tylko za sprawą jego postawy wobec kandydatek. Stanisław przed kamerami nie zdradzał się ze swoimi uczuciami, ciągle nie miał swojej faworytki. Media rozpisują się także o dworze, w którym mieszkał.

Stanisław jednak znalazł miłość? Nie zaprosił jej na gospodarstwo, ale zaiskrzyło po programie?Zobacz więcej

Stanisław z "Rolnik szuka żony" mieszka w Złotnikach Wielkich

Złotniki Wielkie to wieś położona w województwie wielkopolskim, w powiecie kaliskim, w gminie Żelazków. To właśnie tutaj znajduje się dwór Stanisława, a w zasadzie jego rodziców - Marka i Danuty Pytlarzów. Budynek, w którym mieszka Stanisław ma 800 metrów powierzchni i liczy ponad 200 lat - przekazał serwisowi Pomponik.pl ojciec Stanisława.

"Rolnik szuka żony 8" - ojciec Stanisława wyremontował dwór w Złotnikach Wielkich

Przed wojną właścicielem dworu był zasłużony dla ziemi kaliskiej ziemianin i wizjoner rolnictwa - Wojciech Wyganowski. Ojciec Stanisława Pytlarza z "Rolnik szuka żony" zaczął zarządzać gospodarstwem zaraz po ukończeniu studiów rolniczych. W 1993 roku został dzierżawcą ziemi, a następnie jej właścicielem. Marek Pytlarz 16 lat temu wyremontował dwór, w którym mieszka teraz jego syn Stanisław.

Bardzo szanowałem stare mury i ich historię, byłem pod wrażeniem kunsztu architektonicznego i praktyczności wielu elementów stanowiących o klasie tego budynku. Remont dworu stanowił duże wyzwanie, którego bardzo się obawiałem z uwagi na skalę przedsięwzięcia

Kamila jednak znalazła miłość? TVP zabiera głos, internauci debatują o intencjach rolniczkiZobacz więcej

26-letni Stanisław ma dwóch starszych braci, ale Pomponik.pl twierdzi, że to właśnie on mieszka w dworze najdłużej i pewnie zostanie w nim na stałe. Jednak jakiś czas temu rolnik ogłosił, że się przeprowadził i remontuje nowe gniazdko!

W galerii możecie zobaczyć przedwojenne zdjęcia dworu w Złotnikach Wielkich, w którym mieszkał Stanisław z 8. edycji "Rolnik szuka żony".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • mmm (gość)

  Słusznie, psu na budę by się zdał nie na męża i ojca

  04.12.2021 08:15
 • mmmm (gość)

  Po co mu żona, jest tak zadufany w sobie, że szkoda mu każdej dziewuchy. "Narcyz " widzi tylko siebie

  15.11.2021 00:17
 • Niki (gość)

  A gdzie te archiwalne zdjęcia? Na 25 fotek są 2 i to kiepskie..... nie pokazują praktycznie NIC!

  12.11.2021 21:50
 • Sława (gość)

  To nie rolnik to kułak

  22.10.2021 12:14
 • Sława (gość)

  Okropny

  22.10.2021 12:12
 • Trzymaj (gość)

  Trzymaj się dziedzicu życzę porządnej .żony a nie pdeudogwiazdy z wymalowanymi pazurami wstyd mnie za takie rolniczki po chodzę że wsi i znam ciężką pracę na roli Teraz jest na wsi dużo lepiej ale dziewczyny duży znak zapytania

  21.10.2021 09:41
 • Aaa (gość)

  Czy on jest taki przystojny? łysy

  20.10.2021 22:54
 • Kika (gość)

  Nie farmer tylko rolnik. A dom należy do Marka i Danuty Pytlarzów a nie Pytlarzy. Ten pożal się Boże redaktor do podstawówki marsz!!!

  20.10.2021 21:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×