"Rolnik szuka żony". Elżbieta zdradziła, dlaczego nie pojawiła się na ślubie Bogusi i Krzysztofa!

Gdy Bogusia i Krzysztof z 8. edycji programu "Rolnik szuka żony" brali ślub, czujni internauci szybko zauważyli nieobecność Elżbiety Czabator. Rolniczce mocno się za to oberwało, bo internauci nie szczędzili słów krytyki. Dopiero teraz Czabator zdradziła powody swojej nieobecności.

Multimedia

Dlaczego Elżbieta Czabator była nieobecna na ślubie Bogusi i Krzysztofa?

Program "Rolnik szuka żony" cieszy się ogromną popularnością, a jego uczestnicy - sympatią widzów. Nie inaczej było z Krzysztofem i Bogusią, którzy poznali się na planie programu. Ich ślub był największym zaskoczeniem dla widzów - zaręczyli się bowiem w cztery dni od poznania i błyskawicznie zamieszkali ze sobą. Równie szybko przeszli do organizacji ślubu. Przygotowania i ceremonię widzowie zobaczyli w specjalnym świątecznym odcinku.

Paweł Bodzianny i Marta Paszkin spodziewają się dziecka? Relacja ze ślubu Krzysztofa i Bogusi!Zobacz więcej

Czujni internauci i widzowie natychmiast wyłapali, że na ślubie lubianej pary wśród gości nie było Elżbiety Czabator, uczestniczki tej samej edycji. Na rolniczkę posypały się gromy i kąśliwe uwagi, które nakręcało opublikowane przez Elżbietę w dniu ślubu zdjęcie, na którym uczestniczka 8. edycji programu "Rolnik szuka żony" spędza czas z bliskimi.

Okazuje się, że oburzenie internautów było bezpodstawne. Elżbieta w rozmowie z serwisem Party.pl wyjawiła, dlaczego nie uczestniczyła w wyjątkowym dniu Bogusi i Krzysztofa.

Zabrakło mnie, bo mi brat zmarł 28 sierpnia, to było zbyt wcześnie, żebym ja się bawiła na weselu. Zarzucali mi internauci, że ja wtedy wstawiłam zdjęcie z imprezy, ale to były moje urodziny. Co innego siedzieć przy stole, a co innego iść tańczyć - wyjaśniła serwisowi Elżbieta.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Maga (gość)

    Bardzo słusznie nie można być na ślubie smutnym i parze młodej psuć piekny dzien

    24.01.2022 20:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×