"Rolnik szuka żony". Marta i Paweł rozglądają się za suknią ślubną w Dubaju. Ślub coraz bliżej!

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny niedługo powiedzą sobie sakramentalne "tak". Póki co, zakochani ładują baterie przed wyjątkowym dniem podróżując. Obecnie narzeczeni zwiedzają Dubaj, w którym Martę zachwycił bogaty wybór sukni ślubnych.

Multimedia

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny zwiedzają Dubaj

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny poznali się dzięki 7. edycji programu "Rolnik szuka żony". Widzowie mogli oglądać kiełkujące pomiędzy nimi uczucie, które z czasem nabrało mocy skutkując zaręczynami. Obecnie zakochani szykują się na podwójne świętowanie - kameralny ślub dla najbliższych w marcu oraz huczne wesele, które planują zorganizować w przyszłym roku.

Na skrzydłach miłości

Ostatnimi czasy zakochani dzielili się z fanami rajskimi obrazkami z Zanzibaru, gdzie uciekli naładować baterie przed wielkimi wydarzeniami.

Białe wyspiarskie plaże zamienili już jednak na luksusowy Dubaj. Całą wyprawę Marta sumiennie relacjonuje na swoim Instagramie, dzieląc się z fanami zachwycającymi kadrami z tzw. stolicy luksusu.

Zwiedzanie Dubaju nie mogło zostać uznane za zaliczone bez odwiedzenia kilku kultowych obiektów, w tym największego na świecie centrum rozrywkowo-handlowego, Dubai Mall. Marta pokazała fanom ogromne akwarium, które znajduje się w centralnej części kompleksu oraz liczący 155 milionów lat szkielet dinozaura. Przyszła panna młoda nie odmówiła sobie również wycieczki do sklepu z sukniami ślubnymi, zachwycając się dostępnymi modelami.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×