"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin i znaki zodiaku. To jej konik! "Sprawdziłam datę urodzenia Pawła zanim do niego napisałam"

Marta Paszkin dała się poznać widzom za sprawą programu "Rolnik szuka żony". Kandydatka do serca Pawła Bodziannego ujęła nie tylko rolnika, ale również widzów. Dziś zakochani szykują się do ślubu, ładując baterie w gorącym klimacie. Korzystając z wolnego, Marta zdradziła fanom, na jakim punkcie "ma świra".

Multimedia

Marta Paszkin ma bzika na punkcie znaków zodiaku

Dzięki programowi "Rolnik szuka żony" niejeden rolnik znalazł miłość swojego życia. Tak było w przypadku Marty Paszkin i Pawła Bodziannego, bohaterów 7. edycji hitu Telewizji Polskiej. Kandydatka do serca rolnika prędko je zdobyła, wraz z sympatią widzów i sporą popularnością.

Pasja Marty

Zakochani chętnie dzielą się z fanami szczegółami ze swojego życia prywatnego za pośrednictwem mediów społecznościowych. Marta i Paweł obecnie ładują baterie na rajskich plażach. Para wyruszyła w podróż przedślubną, której etapy starannie relacjonują w sieci. Dzięki temu fani wiedzą, że Marta trafiła do raju z sukniami ślubnymi w Dubaju i wraz z przyszłym mężem rozgląda się za idealnymi obrączkami.

Marta i Paweł rozglądają się za suknią ślubną w Dubaju. Ślub coraz bliżej!Zobacz więcej

Jednak buszowanie po drogich butikach i sklepach z dodatkami ślubnymi nie jest tym, na punkcie czego Marta "ma świra", jak sama to określiła. Uwielbiająca czytać przyszła żona rolnika podzieliła się pozycją literacką, która przykuła jej uwagę.

Zafascynowało mnie, że dotyczy tematu, na którego punkcie mam świra (znaki zodiaku i ich typologia) i co ciekawe i zaskakujące jest… poradnikiem! - napisała Marta na swoim profilu.

Gwiazda 7. edycji programu "Rolnik szuka żony" przyznała także, że zanim napisała do Pawła, sprawdziła, czy zodiakalnie do siebie pasują. - Sprawdziłam datę urodzenia Pawła na FB (Facebooku - przyp. red.) zanim do niego napisałam - wyznała swoim fanom.

Wiedzieliście o pasji Marty?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×