"Roztańczony PGE Narodowy 2022". Święto muzyki, tańca i pozytywnych emocji w Dwójce. Kiedy oglądać?

TVP2 zaprasza na "Roztańczony PGE Narodowy 2022". W kolejne piątki telewizyjna Dwójka pokaże obszerne fragmenty największego polskiego festiwalu muzyki tanecznej. Popularni artyści wykonają swoje największe przeboje. A wszystko w widowiskowej oprawie nowoczesnego, telewizyjnego show.

Multimedia

"Roztańczony PGE Narodowy 2022" – emisja w TVP2: cz. I w piątek, 7 października o godz. 20:45, cz. II w piątek, 14 października o godz. 20:45

W ramach podzielonego na dwie części widowiska, będącego skrótem imprezy, jaka 1 października odbyła się na Stadionie PGE Narodowym, zaprezentują się gwiazdy doskonale znane fanom muzyki disco i pop. Wśród nich Daria, artystka, która utworem "Paranoia" podbiła listy przebojów w całym kraju, "Daj to głośniej", czyli formacja wykonująca muzykę z pogranicza folku i disco, popowo-rockowa grupa Felivers, a także osobowości sceny disco i disco polo, m.in.: Weekend, Milano, Andre, Piękni i Młodzi, Jorrgus, Skolim, czy Zenon Martyniuk z zespołem Akcent.

Mogła być żoną architekta, a seksbombą została... przypadkiem. Tego o niej nie widzieliście!Zobacz więcej

Widzów telewizyjnej Dwójki czeka znakomita zabawa przy najpopularniejszych polskich przebojach tanecznych. A wszystko to w ramach zrealizowanego z rozmachem show odbywającego się w widowiskowej przestrzeni stadionu PGE Narodowy. 40-tysięczna publiczność, porywające układy taneczne, spektakularne efekty świetlne i multimedialne - to znaki firmowe tej – cieszącej się ogromnym zainteresowaniem – imprezy.

W roli prowadzących zobaczymy Idę Nowakowską, Małgorzatę Tomaszewską i Norbiego. To oni wraz z artystami zaproszonymi do udziału w wydarzeniu będą przekonywać widzów, że „Roztańczony PGE Narodowy 2022” to więcej niż koncert. To przede wszystkim radosne święto muzyki, tańca i pozytywnych emocji.

Zobacz galerię

Tak Katarzyna Cichopek wygląda na miotle. Te zdjęcia robią furorę w sieci!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×