"Sanatorium miłości 4". Andrzej Sikorski i Monika Zajączkowska są parą? Wyjaśnili nam, co ich łączy! [TYLKO U NAS]

Czwarta edycja "Sanatorium miłości" za nami, a finał programu wywołał ogromne poruszenie wśród widzów! Wielu widzów wciąż śledzi losy swoich ulubionych seniorów i zastanawia się, jak potoczyło się ich życie po programie. Wiemy, jak po "Sanatorium miłości 4" rozwija się relacja Andrzeja Sikorskiego i Moniki Zajączkowskiej!

Multimedia

Andrzej Sikorski i Monika Zajączkowska z "Sanatorium miłości 4" spotykają się po programie? Wyjaśnili nam, jaka jest ich relacja!

"Sanatorium miłości 4" to program, który mocno elektryzował widzów i właściwie robi to do teraz, gdy dowiaduje się, jak potoczyły się dalsze losy uczestników programu. A tych Telewizja Polska w przypadku 4. sezonu produkcji wybrała naprawdę bardzo barwnych i zróżnicowanych pod względem charakteru, co też oznaczało, że na planie będzie się działo!

I tak rzeczywiście było; między niektórymi uczestnikami dochodzi do mniejszych lub większych konfliktów, ale jednocześnie też byliśmy świadkami narodzin kilku relacji! Czegoś takiego w "Sanatorium miłości" jeszcze nie było! Wielu widzów było zdziwionych, że miłości w "Sanatorium miłości" nie znalazł Andrzej Sikorski, były piłkarz Legii Warszawa, który bez wątpienia był jednym z najbardziej charyzmatycznych uczestników show.

Andrzej Sikorski ujawnił kulisy spotkania z Anią. Mocne słowa o hejcie! Jak zmieniło się jego życie po programie?Zobacz więcej

Andrzejem była zafascynowana urocza "Berlinka", jednak ta relacja nie wyszła ze sfery przyjaźni. Za to Andrzej Sikorski nie ukrywał, że w oko wpadła mu piękna i pełna klasy Monika Zajączkowska. Nawet doczekali się bardzo miłej randki w programie.

Następnie mogło się wydawać, że ich relacja stanęła w miejscu i nic z tego nie będzie. Niedawno mieliśmy okazję spotkać się z Andrzejem Sikorskim oraz Moniką Zajączkowską i wiemy, jak dzisiaj wygląda ich relacja! Przerodziła się w coś poważniejszego?

Seniorka żyje niczym gwiazda Hollywood! Zobacz bajeczny ogród i wnętrza!Zobacz więcej

Andrzej Sikorski w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl wyznał:

Z Monią nasza przyjaźń się bardzo mocno rozwija. Powiem nawet: bardzo, bardzo! Zobaczymy, co z tego będzie.

W tym momencie uśmiechnięta Monika Zajączkowska dodała:

Naprawdę? Powtórz to teraz, żeby pan redaktor mógł zapisać (śmiech).

Doskonale patrzy się na Andrzeja i Monikę z "Sanatorium miłości 4", którzy widać, że doskonale się dogadują! Kibicujemy, aby ich przyjaźń trwała, a być może przerodziła się także w coś więcej! Trzymamy kciuki!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Berlinianka (gość)

On pasuje do tej przekupki z trodemark , widziałam ją w Berlinie.

01.06.2022 20:00
  • Renata (gość)

Pani Moniko z tych 6 panów żaden nie jest godny Pani.!!Jestes piękną kobietą niezależną i z klasą.Rudy i pustostan.

01.06.2022 19:23
  • Asas (gość)

Monika👌

01.06.2022 15:05
  • Franek (gość)

Starcze szaleństwo!!!!!

01.06.2022 07:28
  • BBK (gość)

Fajna para, pomału bez ciśnienia ,życzę powodzenia,

31.05.2022 22:39
  • Ilona (gość)

Pozdrawiam wszystkich Państwa. Szczególnie jednak Berlinkę i Panią ze Stanów, bo wiem jak się tęskni i jak może brakować polskiej bliskości. I mam słówko do panów - ciekawe czy każdy z nich szuka mieszkania dla siebie czy też może wziąć kobietę na swoje. Bo przeważnie każda z pań jest ułożona i urządzona. A panowie raczej mają tylko siebie.

31.05.2022 21:55
  • O to to (gość)

"Życzę fajnej przyjaźni. To lepsze i mniej skomplikowane jak miłość." Podpisuję się pod tym sto razy! I tego życzę wszystkim uczestnikom!

31.05.2022 21:48
  • Do Ewelina (gość)

Ewelina mówi jako ,,psycholog " : odstające uszy i rude włosy.Ocenia i krytykuje innych a sama nie może ułożyć sobie życia bo pewnie ma paskudny charakter i nie goli się pod pachami.

31.05.2022 21:19
  • Lenusis (gość)

Piękna para.

31.05.2022 21:13
  • Js (gość)

Pani Monika kobieta z klasą, pan Andrzej z każdym odcinkiem zyskał moją sympatię. Życzę fajnej przyjaźni. To lepsze i mniej skomplikowane jak miłość.

31.05.2022 20:24
  • Max (gość)

Pani Monika to wyjątkowa kobieta, z klasą, inteligencją, urodą.

31.05.2022 19:34
  • Tanja (gość)

A gdzie Gerard i pirania...ukradli im show.kto będzie opowiadał o seksie

31.05.2022 19:30
  • Ewelina (gość)

Ta para wogole nie pasuje do siebie on piłkarz zadufany w sobie te odstające uszy rudawe włosy. W tv śniadaniowej metr od siebie siedzieli nie mówili o swojej relacji bo nie była żadna. Ale samotność straszna samą parę lat wdowa doświadczyłam tego niby atrakcyjna szczupła na swoje lata emerycie bez plastyki sama natura i co sami popraprancy się trafiają a ślub brać to głupota w tym wieku jak się miało cudowne życie i jest stabilizacja na starość chyba że chodzi o przejęcie większej emerytury np ministerialnej jak w przypadku p. Gerarda z poprzedniego odc. Tej parze nie wróżę jako psycholog cudnej starości. 2swiaty intelektualne no czas pokazexzy się myle

31.05.2022 19:05
  • Maria (gość)

No zawiedziona pani z Berlina przewyższa inteligencja zapatrzeniem na życie od tych wszystkich pan w programie. Powinna być królowa turnusu no zosia nie dorównuje jej może tylko trochę lepszymi strojami że stanów. Ale pan Andrzej to nieskomplikowany prosty człowiek lubi wysokie. No pani Moniką raczej pasowałaby do tego pana z Gdańska to fantastyczny facet ciekawy inteligentny z rozbieganymi oczami fajnie by z nim spędziła starość. Np życie zweryfikuje myślę że to niedobry wybór ona spokojna on zadufany w sobie mieszka z córeczka tatusia chyba że u niej uwije gniazdko. Ja wdowa mieszkam po śmierci z córką tatusia mój mąż by na to nigdy nie pozwolił ale jej małżeństwo się rozsypało. I jestem nieszczęśliwa 2 światy więc życzę im najlepszego

31.05.2022 18:55
  • Mira (gość)

Nareszcie coś normalnego i tu może się rozwijać,miłość i przyjażń poza kamerami,pozdrawiam😀

31.05.2022 18:52
  • Monika (gość)

Piękna kobieta!

31.05.2022 18:45
  • Razem (gość)

Koniecznie! :)

31.05.2022 18:00
  • Zniesmaczone (gość)

Ta Pani Ten Pan wszystko robią pod publikę już nie mogę na nich patrzeć. Widzę tylko fałsz

31.05.2022 17:06
  • Iga (gość)

Fakt .. fajna i ładna para by z nich była .. powodzenia / Monika to super kobieta sama klasa ciepło uroda i zgrabna figura

31.05.2022 17:06
  • Extra (gość)

I fajnie. Pani Monika jest the best. Nie pokazywali tego w programie, zostawili dla siebie. Mądry wybór panie Andrzeju. 😉

31.05.2022 17:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.