"Sanatorium miłości 4". Anna Ziemba wypoczywa na wakacjach. Seniorka zachwyca formą!

4. edycja programu "Sanatorium miłości" za nami. To właśnie tam poznaliśmy Annę Ziembę, której relacja z Piotrem Sieroczniewiczem jest szeroko komentowana do dzisiaj. Jednak ten związek to już przeszłość, a Anna Ziemba cieszy się spokojnym życiem singielki i właśnie wybrała się na wakacje.

Multimedia

Anna Ziemba z "Sanatorium miłości 4" wypoczywa na wakacjach. Seniorka zachwyca formą!

"Sanatorium miłości" to program, który podbił polską telewizję. Widzowie pokochali seniorów, którzy postanowili odważyć się znaleźć miłość na jesień swojego życia.

Jedną z bohaterek 4. edycji "Sanatorium miłości" była Anna Ziemba, która jeszcze w finale programu... przyjęła oświadczyny Piotra. Dzisiaj już wiemy, że ta relacja nie zakończyła się najlepiej.

Odwagi Marioli Baruk nie sposób odmówić. Pokazała, jak wygląda skok ze spadochronem z jej perspektywy!Zobacz więcej

Anna Ziemba już nie przejmuje się tym, co było w "Sanatorium miłości 4" i z podniesionym czołem idzie przez życie. Widać, że Anna Ziemba cieszy się każdym dniem i po prostu żyje! Piękny widok!

W ostatnich dniach Anna Ziemba wybrała się na małe wakacje. Seniorka pojechała do Władysławowa, gdzie dopisała jej pogoda. Patrząc na zdjęcia z wypadku trudno oderwać wzrok, bowiem 62-latka naprawdę zachwyca formą!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Pola (gość)

  Spakowana szerokiej drogi i rozumu w tej Ameryce żeby więcej wstydu na siebie nie nałożyć.

  21.08.2022 12:32
 • Uczesl (gość)

  Żal mi Ani bo to naprawdę dobra kobieta w odróżnieniu od innych cwaniar z tej grupy.

  18.08.2022 10:43
 • On (gość)

  Nieciekawa pod każdym względem, najinteligentniejsza i naj to MONIKA.To było widać i słychać,.zazdrosc was zezre.

  17.08.2022 07:40
 • Wojtek (gość)

  Mało widziałeś są lepsze w tym wieku i nie muszą ćwiczyć aby dobrze wyglądać ona robi to aby o niej pisano może kogoś jeszcze złapie ale po tym co pokazała w programie bendzie trudno .Nie każdy meszczyzna lubi i nie każdemu się podoba taka rozciagnieta i nabyte kobieta ma mieć delikatną urodę i miły ciepły dotyk .

  17.08.2022 06:46
 • Ona (gość)

  Jedź już do tej Hameryki.

  16.08.2022 15:02
 • On i ona (gość)

  Sama sobie i wokół siebie zrobila medialne szok tak trochę na potrzebę chwili chciala zaistnieć w swiecie mediów i to ja osmieszylo i wyeliminowalo z programu wyszła poobijana naiwna i do dziś to się ciągnie i jeszcze długo bendzie zarówno miłość jak i przyjaźń nie jest pisana na długo w takim programie kiedy światła gasną wsiadamy do pociągu każdy w swoją stronę wszystko się zmienia wychodzi okrutna prawda o każdym uczestnik który starał się wszystko ukryć tak się nie da nie powinno być takich programów i nie wolno telewizji grać na uczuciach ludzi a tu wszystko na potrzeby żeby oglądalność podkręcić poszła na całość i dziś żałuję bo jest obiektem drwin ludzi w całej Polsce. Taki program powinien być na luzie dla przyjemności z dystansem jeden do drugiego w pełnej klasie i obyciu aby wydobyć z ludzi coś dobrego a nie pokazywać ich wady i uzależnienia jedna od seksu druga od sportu trzecia od kościoła czwarta od książek piąta z szóstą od plotek i co wyszło gryzą się jak psy ubluzaja jedna drugiej dalej plotkuja grupa okropna a Anna pokazała się jaka jest pustą i ograniczona w myśleniu kobietą sprzedać swoje ciało za k kilka róż i pierścionek wstyd .

  16.08.2022 09:40
 • Kafar (gość)

  Lubi ćwiczyć, dba o ciało to się chwali. Żeby też popracowała nad swoim charakterkiem, bo pokazała się w programie z nie najlepszej strony.

  16.08.2022 08:42
 • Peter (gość)

  Ta pani zachowuje się jakby miała 16 lat. Niedojrzała, naiwna i lubi obgadywać kolezanki. Niefajnie.

  16.08.2022 07:17
 • Gość (gość)

  Pani Anna trochę sobie sama skomplikowała życie w sanatorium. Po co ten cały szoł z wyreżyserowaną miłością? W tym wieku człowiek rozsądniej powinien podejmować decyzje szczególnie te życiowe. Tymczasem byliśmy zmuszeni oglądać telenowele. Przez wszystkie odcinki mało było widać innych uczestników . Ich relacje oraz osobowość.Pozostsl niesmak.

  16.08.2022 00:03
 • Gość (gość)

  Pani Anna trochę sobie sama skomplikowała życie w sanatorium. Po co ten cały szoł z wyreżyserowaną miłością? W tym wieku człowiek rozsądniej powinien podejmować decyzje szczególnie te życiowe. Tymczasem byliśmy zmuszeni oglądać telenowele. Przez wszystkie odcinki mało było widać innych uczestników . Ich relacje oraz osobowość.Pozostsl niesmak.

  16.08.2022 00:03
 • Elżbieta (gość)

  Ładna kobieta.

  15.08.2022 14:35
 • Kolega (gość)

  Anno znam Cię dobrze od 20 lat.Tylko trochę naiwna ale piękna sercem,szczera do bólu ale dobra kobieta.Normalny człowiek wychowała trójkę dzieci na przyzwoitych ludzi i nikomu w życiu nie wyrządziła krzywdy.Nie podrobiona ani twarz botoxem ani usta też nie powiększyła.Naturalna i uczciwa kobieta . Żadna gwiazda.

  15.08.2022 08:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×