"Sanatorium miłości". Marek Szir celebruje urodziny! W programie Marty Manowskiej znalazł miłość! Wiemy, co słychać u seniora

Marek Szir był jednym z kuracjuszy 4. edycji programu Marty Manowskiej "Sanatorium miłości". W uroczym uzdrowisku w Polanicy-Zdrój znalazł miłość - uczucie połączyło go z Natalią. Senior, który obchodzi 66. urodziny zdradził Telemagazyn.pl, jak się czuje w dniu urodzin. Przypominamy sylwetkę Marka, którego spokojna natura zdobyła sympatię widzów!

Multimedia

Marek Szir w programie Marty Manowskiej znalazł miłość. Wiemy, co słychać u seniora

Marek Szir dał się poznać widzom za sprawą 4. edycji "Sanatorium miłości", programu Marty Manowskiej. Udział zaowocował w jego przypadku miłością - Telemagazyn.pl jako pierwszy informował, że Marek i Natalia się zaręczyli!

Tak bohaterowie 4. edycji wyglądali w młodości! Niektórych naprawdę ciężko rozpoznać! Zobacz więcej

"sanatorium miłości 4". Marek i Natalia

Sympatyczny senior, którego spokojna i wyważona natura zaowocowała licznym gronem fanów, 8 sierpnia celebruje urodziny. Z tej okazji redakcja Telemagazyn.pl skontaktowała się z kuracjuszem, by nie tylko złożyć życzenia, ale również zapytać o samopoczucie i co u niego słychać.

W najlepszym porządku - mówi nam senior w odpowiedzi na pytanie, jak się miewa.

Marek i Natalia gościli w programie "Pytanie na śniadanie", gdzie opowiedzieli o przygodach związanych z pierścionkiem zaręczynowym. Są także inspiracją dla wielu, pokazując, że w miłości nie ma co się spieszyć i najważniejsze jest aby czerpać pełnymi garściami z każdego dnia. Ich relacja była również wystawiona na poważną próbę, o której opowiedzieli w wywiadzie dla Telemagazyn.pl.

Marek z Gdyni. Przypominamy wizytówkę seniora

"Słowa są dla mnie bardzo ważne…" - rozpoczynała się wizytówka kuracjusza przedstawiona przez Telewizję Polską. "Marek jest bardzo pogodny, emanuje naturalnym ciepłem. Mimo spokojnego usposobienia uwielbia imprezy, a jeśli ktoś zachowuje się niekulturalnie, potrafi ostro zwrócić mu uwagę. Swoje życie zawodowe rozpoczął jako mechanik samochodowy, ale potem przebranżowił się na specjalistę od systemów parowych. Dzisiaj jest ekspertem w tej dziedzinie, prowadzi też szkolenia w tym zakresie. W wolnym czasie lubi wszystko, co związane ze sportem – szczególnie rower i wyczynowe rolki, ale też ping-ponga, siatkówkę i koszykówkę. W młodości trenował łyżwiarstwo szybkie i szermierkę. Po pracy sporo czasu spędza tez towarzysko w zaprzyjaźnionym serwisie rowerowym. W latach 80. podczas wyjazdu do Związku Radzieckiego poznał swoją żonę – Rosjankę. To była wielka miłość od pierwszego wejrzenia. Dwa lata zabiegał o jej względy, aż w końcu się udało i wzięli ślub. Niestety, żona zachorowała i po 23 latach małżeństwa zmarła. Marek do tej pory ma łzy w oczach wspominając miłość swojego życia, która dała mu dwoje wspaniałych dzieci, syna i córkę".

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Dobrze Poinformowany (gość)

  Szybko się chłopie zakochałeś i dałeś narzeczonej pierścionek którego inna nie przyjęła - opamiętaj się !!!

  09.09.2022 23:03
 • Tomek (gość)

  Koledzy nie żałujcie go. A co on sobą prezentuje? brzydki jak noc,niech go wyprostuje tak jak ll męża który pisze prawdę.

  13.08.2022 12:30
 • Lucjan (gość)

  Wiej gdzie pieprz rośnie.

  12.08.2022 21:44
 • KolegaM (gość)

  Marek mamy ubaw byłeś mądrym facetem co ty wyprawiasz w co ty się pakujesz i z kim zostaniesz goły i wesoły pomysł głową a nie rozporkiem czas Ci rozum miej nie tylko oczy szeroko otwarte ale i uszy słuchajcie mówią i piszą .

  09.08.2022 16:46
 • Romek (gość)

  Rzygać już można?

  09.08.2022 14:59
 • Kolegen (gość)

  Kolego weź zimny prysznic jak kiedyś a może ci się naleje oleju człowieku .

  09.08.2022 14:27
 • Poli (gość)

  Andrzejku każdy ma prawo do szczęścia i miłości nawet na stare lata. Andrzejku przemawia przez ciebie zazdrość albo jesteś frajerem - jedno i drugie.

  09.08.2022 13:49
 • Andrzej (gość)

  Stary pracowaliśmy razem na warsztacie,na stare lata śmieją się z ciebie.,Co wyprawiasz wstyd.

  09.08.2022 12:14
 • Roman (gość)

  To ten co go Anna cyganka odrzuciła .

  08.08.2022 20:04
 • Apolo (gość)

  Pięknie nabijacie kieszenie hejterom ..dla nich piszecie życzenia!!! Zero myślunku..to Stare pryki

  08.08.2022 17:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×