"Sąsiedzi". Marek Siudym o tym, co daje mu energię do działania: "Jestem młody, nie do zdarcia, silny i zdrowy!". Tego o nim nie wiecie!

Marek Siudym to wspaniały aktor, którego role bawią i ekscytują od lat. Choć aktor w tym roku kończy 74 lata, nie identyfikuje się ze swoją grupą wiekową. Jego wielką pasją są motocykle i to właśnie one dają mu energię do działania.

Multimedia

Harleyem przez świat

Marek Siudym w tym roku skończy 74 lata, ale jak mówi: "Nie identyfikuję się z tą grupą wiekową. Moje życie zatrzymało się gdzieś na czterdziestce i tego się trzymam. Ustaliłem sam ze sobą, że jestem młody, nie do zdarcia, silny i zdrowy. I tak jest". Aktor wciąż jest aktywny zawodowo, gra w serialach "Papiery na szczęście", "Barwy szczęścia" oraz na deskach Teatru Kwadrat i wiedzie równie aktywne życie poza sceną i ekranem.

Działania Beaty nie podobają się Natalii. Atmosfera jest bardzo napięta - Kuba załagodzi sytuację?Zobacz więcej

Od dzieciństwa jego wielką miłością są konie. W stajni, jeszcze do niedawna, miał cztery. Trzy ogiery i jednego Harleya. "Motocyklem jeżdżę od lat 70. Wchodząc w zakręt wiem, że to będzie coś fantastycznego, czego jeszcze nie znam" - mówi z uśmiechem aktor, który należy do "gangu" motocyklowego "Husaria szos polskich", podobnie zresztą jak inny aktor, Joachim Lamża.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×