Serial "Samo życie" przyciągał przed ekrany miliony widzów! Jak zmienili się aktorzy kultowej produkcji?

Od zakończenia serialu "Samo życie" minęło już ponad 10 lat! Wielu fanów wciąż jeszcze pamięta swoich ulubionych bohaterów. Jak dziś wyglądają największe gwiazdy kultowej produkcji Polsatu? Sprawdźcie w naszej galerii!

Multimedia

Widzowie kochali "Samo życie"

Serial "Samo życie", drugi w historii polski serial, który przekroczył 1000 odcinków, zakończył się 25 listopada 2010, dobijając ostatecznie do 1554 odcinków. Mimo że od tego czasu minęło już ponad 10 lat, to wielu fanów wciąż z sentymentem wspomina produkcję Polsatu, a także kultową czołówkę w wykonaniu Stachursky'ego.

Życiowe wzloty i upadki pracowników dużej gazety! O czym był kultowy serial Polsatu?Zobacz więcej

Serial zadebiutował na antenie Polsatu 12 lutego 2002 roku. Opowiadał o losach pracowników warszawskiego dziennika "Samo życie". Redakcja dziennika "Samo życie" była jednak zaledwie tłem dla fabuły serialu, dla której głównym motorem były historie życia poszczególnych osób mniej lub bardziej związanych z gazetą.

Jak zmieniali się aktorzy z serialu "Samo życie"?

Przez 8 lat emisji, na planie serialu "Samo życie" przewinęło się mnóstwo aktorów, część z nich to wielkie gwiazdy, kariera innych nieco przycichła. W naszej galerii znajdziecie mnóstwo zdjęć z gwiazdami produkcji. Zobaczcie, jak wyglądali kiedyś, a jak wyglądają dziś!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • jeden z najlepszych seriali codziennych jeśli nie najlepszy (gość)

    Lubię czasem do niego wracać na IPLI. W podpisach zdjęć jest błąd. Druga odtwórczyni roli Agnieszki to Aneta nie Renata. Najmniej zmienił się chyba serialowy Pino czyli Stefano Terrazzino. Ciągle ciacho. Z biegiem czasu może nawet jest jeszcze bardziej atrakcyjny. :)

    25.11.2020 18:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×