"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Agnieszka komentuje rozstanie z Kamilem! "To inaczej wyglądało, niż to było powiedziane"

Za nami finałowy odcinek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Ostateczne decyzje par wywołały niemałe zamieszanie, choć trudno powiedzieć, aby fani formatu czuli się zaskoczeni. W dużej mierze potwierdziły się ich tezy, które stawiali jeszcze w trakcie emisji. Agnieszka sparowana z Kamilem udzieliła właśnie pierwszego wywiadu. Komentuje kulisy związku i rozstanie z Kamilem!

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7" - finał

Za nami finałowy odcinek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Jednak to nie decyzje par wywołały wśród internautów największe poruszenie, a komentarze uczestników, które zaczęły się pojawiać następnego dnia. Z wyjaśnieniami pierwsi pospieszyli panowie, starając się wyjaśnić obserwatorom i fanom formatu, jak cała sytuacja wyglądała z ich strony.

Burza po finale 7. edycji "ŚOPW"! Uczestnicy komentują to, co pokazano w telewizjiZobacz więcej

Agnieszka i Kamil z "ŚOPW 7"

Wyjaśnienia Kamila, któremu internauci nie szczędzili słów krytyki, zadziałały jak przysłowiowe uderzenie w stół, po którym odzywają się nożyce. W tym przypadku - Agnieszka, którą eksperci dobrali z nim w parę. Początkowo sprawiali wrażenie, jakby oboje znali się od lat i byli wręcz skazani na sukces.

Prawda okazała się jednak zgoła inna - Kamil wyznał Agnieszce, że nic do niej nie czuje. Jego decyzja względem Agnieszki, która dla niego zmieniła pracę i wyprowadziła się z miasta, w którym niedawno nabyła mieszkanie, zadziałała na fanów formatu jak płachta na byka.

Ostateczne decyzje par wywołały lawinę komentarzy. Internauci nie szczędzą słów krytyki!Zobacz więcej

Agnieszka o rozstaniu z Kamilem

Teraz głos zabrała sama zainteresowana. W wywiadzie dla Party uczestniczka "Ślub od pierwszego wejrzenia 7" odniosła się do krążących w sieci plotek i wydarzeń przedstawionych w programie. Skomentowała rozstanie, jego kulisy oraz zdradziła, jak naprawdę to przebiegło.

Sprawdź w galerii, jak Agnieszka komentuje rozstanie z Kamilem!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Ten format chyba po prostu stopniowo się wyczerpuje (gość)

    Jedynym powiewem świeżości była nowa Pani psycholog.

    25.05.2022 18:44
  • bravo Aga (gość)

    Agnieszko głowa do góry i dawaj do przodu. Jesteś cudowną kobietą i trafisz na godnego Ciebie mężczyznę a nie rozwydrzonego dzieciaka

    25.05.2022 14:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×