"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Kamil nie próżnuje. Jeszcze się nie rozwiódł, a już szuka nowej żony!

Finał programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7" wywołał ogromne poruszenie wśród internautów. Decyzje niektórych uczestników zszokowały widzów. Agnieszka i Kamil byli jedną z par, którą połączyli eksperci w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Nowy post uczestnika show TVN wywołał w sieci burzę. Mężczyzna jeszcze się nie rozwiódł, a już szuka nowej żony!

Multimedia

Agnieszka Miezianko i Kamil Borkowski zostali sparowani w 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Początkowo wydawało się, że są dla siebie stworzeni, ale rzeczywistość okazała się zgoła inna. Mimo, że Agnieszka porzuciła dla męża całe swoje dotychczasowe życie, została przez niego odtrącona. Internauci spekulowali, że mężczyzna spotyka się inną kobietą. On, po finale programu, stanowczo temu zaprzeczył.

Jestem szczęśliwy, ale nie jestem z nikim. Były plotki, że jestem w związku. Nie jestem w związku teraz, z nikim nie byłem, jestem singlem - wyznał w rozmowie CoZaTydzien.pl uczestnik 7. edycji "ŚOPW"

Agnieszka pojawi się w kolejnej edycji programu? Uczestniczka wysłała już nawet zgłoszenieZobacz więcej

Kamil z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7" szuka nowej żony

Kamil Borkowski nie zdobył sympatii widzów. Czara goryczy przelała się w 12. odcinku "ŚOPW 7", gdy wyszło na jaw, że mężczyzna chciał zgłosić się do innych programów typu reality-show.

Po zakończeniu programu stało się jasne, że internauci stanęli murem za Agnieszką. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 100 tysięcy osób. Kamil zgromadził na razie niecałe 60 tysięcy fanów.

Mężczyzna dolał teraz oliwy do ognia, bo zakomunikował w mediach społecznościowych, że szuka kolejnej żony. Formalnie jest jeszcze mężem Agnieszki...

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Mała (gość)

  Ulala co za mężuś

  01.06.2022 10:36
 • Aga (gość)

  Po nim już dawno widać było że nie jest zainteresowany

  31.05.2022 22:24
 • Miki (gość)

  Pani Agnieszko nie ma czego żałować ,takie typy nie zasługują na uwagę,żeby chociaż był przystojny ,życzę mu żeby jakąś dziewczyna potraktowała go tak jak on potraktował Panią,ma chloptas parcie na szklo

  30.05.2022 23:20
 • Alina (gość)

  Agnieszko nie żałuj tego co się stało to nie był facet dla ciebie raz że brzydki nadęty a ty taka iskiereczka fajna dziewczyna jeszcze spotkasz swoją milosc

  30.05.2022 20:49
 • Kobietka (gość)

  Facet mega niedojrzały do bycia mężem,a laska też "właziła"mu do tyłka bez wazeliny.Więc tak to skończyła się ta historyjka!

  30.05.2022 19:17
 • Ed (gość)

  Chodząca żenua, gość żonaty twierdzący że jest singlem.

  30.05.2022 18:11
 • Ktos (gość)

  Kamil TY chyba masz nie po kolei w glowie

  30.05.2022 10:21
 • Kobiet (gość)

  A on jeszcze we Włocławku? Facet bez honoru ! Życzę żeby kobiety też traktowały go jak zbędny mebel!!!

  30.05.2022 09:37
 • Flash (gość)

  Ten koleś to niedojeb mózgowy

  29.05.2022 21:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×