"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Kamil opowiedział o nocy poślubnej z Agnieszką. Dla wielu te słowa mogą być sporym zaskoczeniem

Karol Gawryś
Karol Gawryś
Kamil Borkowski jest jednym z uczestników najnowszej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Jego wybranką okazała się być Agnieszka, którą mężczyzna poznał dopiero w Urzędzie Stanu Cywilnego. Mężczyzna postanowił za pośrednictwem mediów społecznościowych opowiedzieć o tym, jak spędził ze swoją żoną noc poślubną. Dla wielu jego słowa mogą być sporym zaskoczeniem.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7" - Kamil i Agnieszka

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7"

Kamil i Agnieszka byli pierwszą parą w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Na początku wszystko wyglądało na to, że ta dwójka jest dobrana wręcz idealnie, a ich małżeństwo musi przetrwać.

Jednak wraz z emisją kolejnych odcinków, coraz trudniej oczekiwać, że małżeństwo Kamila i Agnieszki przetrwało. W Internecie pojawia się coraz więcej głosów mówiących o tym, że Kamil miał już nową partnerkę. Pojawiło się nawet rzekome zdjęcie, przedstawiające go wraz z inną kobietą.

Kamil opowiedział o nocy poślubnej z Agnieszką. Dla wielu może to być sporym zaskoczeniem

Ostatnimi czasy, Kamil postanowił na swoim koncie na Instagramie urządzić sesję „Q&A”(Pytań i Odpowiedzi), w których odpowiedział na najbardziej nurtujące pytania ze strony swoich fanów. Mężczyzna wyznał m.in. jak reaguje na negatywne komentarze, które czyta na swój temat w Internecie.

„Często pojawia się ochota, żeby odpisać na różne komentarze, oceniające mnie bądź moją rodzinę czy znajomych, co nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, ale ludzie żywią się tym, że nas obrażają. Po urywkach z programu potrafią oceniać, jaką jestem osobą i wylać na mnie setki obraźliwych komentarzu. Jestem od początku ponad tym wszystkim i się nie przejmuję. Ważne, żeby moi bliscy wiedzieli, jaka jest prawda. Nie wchodzę w dyskusje z ludźmi poniżej mojego poziomu” - wyjaśnił na swoim Instagramie Kamil.

Jeden z ciekawskich internautów zadał Kamilowi zaskakujące pytanie. Dotyczyło ono bowiem jego nocy poślubnej z Agnieszką. Ku zdziwieniu wielu, Kamil postanowił na nie odpowiedzieć. To co powiedział na temat pierwszej wspólnej nocy ze swoją żoną może dla wielu być zaskakujące:

Dużo rozmawialiśmy. - wyznał.

[instagram]https://www.instagram.com/p/CbxGWfMMCvF/[/instagram]

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

od 12 lat
Wideo

Bohaterka Senatorium Miłości tańczy 3

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn