"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka z 7. edycji o zarobkach na Instagramie. Zamiast miłości zdobyła popularność i zasięgi! Da się z tego utrzymać?

Agnieszka dołączyła do programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" z tego samego powodu, co wszyscy - z nadzieją na znalezienie w życiu drugiej połówki. Niestety, uczestniczka 7. edycji programu TVN nie znalazła miłości. Zyskała natomiast sporą popularność i niezłe zasięgi w mediach społecznościowych. Teraz wyznała, czy da się utrzymać z reklam na Instagramie!

Multimedia

Agnieszka z "Ślub od pierwszego wejrzenia 7" szczerze o zarobkach w sieci

Czy reklamodawcy są zainteresowani uczestnikami programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"? Jak wyznaje Agnieszka z 7. edycji programu - jak najbardziej! Agnieszka Miezianko zgłosiła się do programu, aby znaleźć w życiu drugą połówkę. Niestety, miłości za sprawą programu nie zyskała - jej związek z Kamilem stosunkowo prędko przeszedł do historii, a ona sama spontanicznie zgłosiła się do kolejnej edycji - ale zyskała sporą popularność.

Agnieszka pojawi się w kolejnej edycji programu? Uczestniczka wysłała już nawet zgłoszenieZobacz więcej

Uczestniczka "ŚOPW" o zarobkach na Instagramie

Zyskała również spore grono fanów, śledzących ją w mediach społecznościowych. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje ponad 100 tys. użytkowników, co czyni ją potencjalnie interesującą dla reklamodawców. Czy tak jest naprawdę? Czy z reklam na Instagramie da się przeżyć? Agnieszka z 7. edycji postanowiła rozwiać wątpliwości.

Idąc do programu na pewno nie myśli się o zasięgach na Insta, bo ślub jest na poważnie i wszystko, co się z tym dzieje emocjonalnie i w głowie, nie jest warte żadnych pieniędzy. Ale w momencie, kiedy te zasięgi nagle przychodzą zamiast miłości, wiadomo, że mnóstwo firm się odzywa - cytuje jej słowa Teleshow.

Jak się okazuje, taka liczba obserwatorów przekłada się na konkretne pieniądze. - *Przy 100-tysiącach obserwujących można spokojnie drugą (a nawet trzecią) pensję sobie dorobić, jeśli brałoby się wszystkie reklamy. Ceny zaczynają się od tysiąca złotych w górę, więc łatwo można policzyć, jeśli w tygodniu zgłaszają się do nas trzy, cztery firmy - cytuje wypowiedź uczestniczki programu TVN portal.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Pary podjęły ostateczne decyzje! Kto pozostał w małżeństwie? Kto się rozstał po programie "ŚOPW 7"?Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
 • dziewonka (gość)

  Będę zaglądać do niej na IG, bo jest nadal sobą, skromna i naturalna,nie poszła gwiazdorzyć

  09.06.2022 16:30
 • fajna laska (gość)

  Myślę, że nie będzie reklamowała bez przekonania, ona nie z TYCH a z Białegostoku

  09.06.2022 16:30
 • juka (gość)

  Dobrze, że mają taką możliwość. Wolę ich niż rozynki i inne gwiazdy

  09.06.2022 16:29
 • kilogram (gość)

  Niech Ci się dziewczyno wiedzie w życiu i finansowo też, chętnie kupię coś dobrego

  09.06.2022 15:39
 • ja bym też tak chciała (gość)

  Niech się laska dorobi na tym ślubie, nie udało się małżeństwo,niech się uda promocja.Dużo forsy Ci życzę i zasięgów na maksa

  09.06.2022 15:38
 • konka (gość)

  Aga korzystaj ile możesz, to Twoje 5 minut

  09.06.2022 15:37
 • silnik (gość)

  Każdy ma prawo reklamować i dobrze, że będzie dziewczyna coś z tego miała, skoro oprócz cierpienia przez męża - nic z tego programu nie wyniosła

  09.06.2022 15:36
 • Nie kupuję nie mam za co (gość)

  Agnieszko,zwolnij,bo przegniesz i nie będzie fajnie

  09.06.2022 15:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×