"Sługa narodu". Wiadomo, kto zagra Zełenskiego? Zdjęcia do polskiej wersji ukraińskiego serialu ruszają już wkrótce

Powstaje polska wersja ukraińskiego serialu, którym świat zachwycił się w ostatnich miesiącach. Obecnie kończy się etap castingu, więc już niedługo mają rozpocząć się zdjęcia do polskiego "Sługi narodu". Emisja produkcji zaplanowana jest już na jesień tego roku.

Multimedia

"Sługa narodu". Czy wiemy już, kto zagra Zełenskiego?

"Sługa narodu" to ukraiński serial wyprodukowany przez Studio Kwartał 95, a pierwotnie emitowany na antenie stacji 1+1. Obecnie przeżywa swoją drugą młodość i można go oglądać w wielu krajach na poszczególnych programach, na YouTubie, a także, w niektórych krajach, na Netfliksie. Świat przypomniał sobie o tej produkcji za sprawą agresji Rosji na Ukrainę i ogromnego wzrostu zainteresowania wokół Wołodymyra Zełenskiego. Prezydent, zanim doszedł do władzy, był znanym w kraju aktorem i komikiem, w tym głównym bohaterem serialu emitowanego w latach 2015-2019 serialu "Sługa narodu". Bohater Zełenskiego jest wściekłym na szalejącą w kraju korupcję nauczycielem historii, który nieoczekiwanie zostaje prezydentem Ukrainy. Co ciekawe, serial pomógł aktorowi zrobić prawdziwą karierę polityczną. Wyprodukowano trzy sezony serialu, który 21 kwietnia 2019 ostatecznie trzeba było przerwać, bo Zełenski został prezydentem.

Już wkrótce powstanie polska wersja tej produkcji. Jak poinformowała portal Wirtualne Media dyrektorka programowa Telewizji Polsat, Nina Terentiew, prawa do realizacji serialu zakupiła Telewizja Polsat:

Spółka Polot Media zakupiła prawa do realizacji polskiej odsłony "Sługi Narodów" już jakiś czas temu. Serial został kupiony w pakiecie z prawami do innych ukraińskich seriali

Czy serial z prezydentem Ukrainy w roli głównej jest dostępny na Netflix?Zobacz więcej

Według wspomnianego wyżej serwisu, produkcja jest obecnie na etapie kończenia castingu. Obsadzona jest już większość ról, choć decyzja o tym, kto wcieli się w rolę Wołodymyra Zełenskiego miała wciąż jeszcze nie zapaść. Wkrótce jednak będzie musiała być podjęta, bo już niedługo mają rozpocząć się zdjęcia do serialu. Terentiew poinformowała Wirtualne Media, że emisja produkcji zaplanowana jest już na jesień tego roku.

Wobec aktualnej sytuacji chcemy wprowadzić "Sługę Narodów" na antenę Polsatu jak najszybciej. Emisję telewizyjną poprzedzi premiera w Polsat Box Go.

To może być drugi "Dzień świra"! Kto zastąpi Wołodymyra Zełenskiego?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×