"Squid Game". Awatary z postaciami na Netfliksie. Platforma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom widzów! Już można ustawiać awatary z ulubioną postacią

Netflix wyszedł naprzeciw oczekiwaniom widzów i dorzucił kolejną partię dostępnych awatarów. Którą postać wybierzecie dla siebie?

Multimedia

"Squid Game" - awatary

"Squid Game" zdobył tytuł najpopularniejszego serialu w historii Netfliksa. Zainteresowanie produkcją nie zmniejsza się ani odrobinę - wręcz przeciwnie. "Squid Game" przedstawia historię 456 bardzo różnych od siebie osób, które otrzymują zaproszenia do udziału w tajemniczej grze. Łączy ich jedno — wszyscy mają poważne problemy finansowe. Gra, w której stawką jest 45,6 miliarda południowokoreańskich wonów, toczy się na tajnym i zamkniętym terenie i obejmuje serię „tradycyjnych” dziecięcych zabaw, w których karą za przegraną jest śmierć.

Masz konto na Netfliksie? Uważaj na ataki hakerów!Zobacz więcej

Korzystając z popularności serialu, Netflix postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom fanów i umożliwił ustawianie wizerunków bohaterów "Squid Game" jako awatar użytkownika.

Aby zmienić swój awatar na jedną z nowych grafik przedstawiających bohaterów "Squid Game", należy wejść w zakładkę "zarządzaj profilami", później kliknąć w aktualny awatar dwukrotnie i wybrać zdjęcie, które chcemy ustawić jako nową ikonę naszego profilu.

Twarz którego bohatera "Squid Game" ustawicie sobie jako awatar?

Zobacz galerię

Serial "Squid Game" znajdziecie na Netfliksie!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×