"Stranger Things 4". Nancy będzie ze Steve'em czy Jonathanem? Natalia Dyer opowiada, jak widzi przyszłość swojej bohaterki

Dominika Lubaszka
Dominika Lubaszka
Nancy Wheeler i jej miłosne przygody to jeden z wątków, który śledzimy od początku "Stranger Things". Fani dzielą się na tych, którzy kibicują jej relacji z Steve'em, a także grupę fanów Jonathana. O dalszych losach bohaterki powiedziała niedawno Natalia Dyer.

"Stranger Things", czyli historia niecodziennego miasteczka Hawkins, w którym nic nie można nazwać po prostu czarnym czy białym, podbiła serca widzów już od na samym początku. Fanów serialu od lat wciąż przybywa i przybywa. Od pierwszego odcinka tej produkcji widzowie śledzą losy Nancy Wheeler. W kontynuacji 4. sezonu zobaczymy kolejne wydarzenia związane z jej życiem. Tym, co najbardziej interesuje widzów, są miłosne perypetie bohaterki.

"Stranger Things 4". Z kim będzie Nancy?

W momencie, kiedy poznajemy Nancy, nastolatka jest zauroczona Steve'em. Dziewczyna robiła wszystko, żeby zbliżyć się do popularnego nastolatka. Z czasem w jej życiu ważną rolę zaczął odgrywać Jonathan. Okazało się jednak, że ich związek również zmaga się z różnymi problemami. Drogi tych bohaterów zaczęły się rozdzielać, kiedy Byers wyjechał do Kalifornii. Śledztwo związane z pojawieniem się Vecny sprawiło, że Nancy i Steve znowu zaczęli się do siebie zbliżać. O tym, co mogłoby się między nimi wydarzyć, powiedziała niedawno Natalia Dyer, czyli odtwórczyni młodej bohaterki.

Myślę, że to naprawdę miłe, że Nancy i Steve wracają do siebie po kilku latach dorastania w porównaniu do miejsca, w którym byli. Są to dwie postacie, którym naprawdę na sobie zależy, więc naprawdę miło jest to znowu zobaczyć – słowa aktorki z serwisu "Variety" przytacza "Serialowa".

Aktorka zaznacza jednak, że cały czas ma na myśli przyjaźń między tymi bohaterami. Jej zdaniem Nancy nie powinna na siłę angażować się w kolejną relację. Nie byłoby to dla niej najlepsze rozwiązanie.

Chcę dla Nancy czegoś, co ma sens. Nie chcę, żeby po prostu z kimś skończyła, bo czuje, że tak trzeba. Myślę, że pewnie ma jeszcze wiele innych spraw na głowie – dodaje Natalia Dyer.

Hipotetyczne scenariusze o związku Nancy i Steve'a mogą jednak pozostać tylko w sferze marzeń. Wśród plotek na temat serialu pojawia się wiele doniesień o rzekomej śmierci Harringtona. Już niedługo dowiemy się, jak potoczą się losy uwielbianych bohaterów.

Finałowe odcinki 4. sezonu "Stranger Things" ukażą się już 1 lipca na Netfliksie!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn