"Taniec z gwiazdami 12". Kajra kolejną uczestniczką tanecznego show Polsatu! Pójdzie jej lepiej niż Sławomirowi?

Telewizja Polsat ujawnia kolejne informacje odnośnie do najnowszej, 12. edycji programu "Taniec z gwiazdami. Dancing with the Stars". Podczas Polsat SuperHit Festiwal ujawniono kolejną uczetniczkę!

Multimedia

Stało się! Powiększa się grono uczestników 12. edycji programu "Taniec z gwiazdami. Dancing with the Stars". Do tej pory ogłoszono, że na parkiecie polsatowskiego show zaprezentują się Oliwia Bieniuk, Denis Urubko oraz Kinga Sawczuk.

Młoda influencerka kolejną uczestniczką? Będzie największą rywalką Oliwii Bieniuk?Zobacz więcej

To grono właśnie powiększyło się o kolejną uczestniczkę! W 12. edycji kultowego programu swoich sił spróbuje wokalistka Magdalena "Kajra" Kajrowicz! Z kim zatańczy Kajra? Tego jeszcze nie wiemy!

Z pewnością kilku wskazówek odnośnie do uczestnictwa w programie artystce udzieli jej mąż, Sławomir, który brał udział w "Tańcu z gwiazdami" w 2016 roku. Wówczas aktor i wokalista w jednej osobie odpadł w 5. odcinku programu. Czy Kajra poradzi sobie lepiej? Sławomir z pewnością będzie trzymał kciuki!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • czułam, że prędzej czy później Kajra będzie w tzg (gość)

    I mimo, że jako zawodowa aktorka filmografię ma średnią i w tzg jest raczej przez swoje występy estradowe z mężem to jednak póki co zapowiada się na jedną z większych gwiazd tej edycji. P.S. Ostatnio zagrała niedużą, ale fajną rolę w NDINZ.

    07.07.2021 17:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×