"Taniec z Gwiazdami 12" wygrali Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz! Ten finał "TZG" przejdzie do historii! Zobacz zdjęcia

"Taniec z Gwiazdami 12" - kto wygrał? Kajra i Piotr Mróz udowodnili, że talent, pracowitość i determinacja, prowadzą na sam szczyt, do finału tanecznego show "Dancing with the stars". To widzowie mieli dziś decydujący głos. Kryształowa Kula trafiła w ręce Piotra Mroza i Hanny Żudziewicz!

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami 12" FINAŁ - co się wydarzyło?

Finał 12. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" odbył się 25 października 2021 r. O Kryształową Kulę walczyły dwie pary: Magdalena "Kajra" Kajrowicz-Zapała i Piotr Mróz. Oboje od pierwszego odcinka udowadniali, że zasługują na finał.

Na początek Magdalena "Kajra" Kajrowicz i Rafał Maserak zatańczyli jiva do piosenki Kombi pt. "Słodkiego miłego życia". -Udowodniliście, że jesteście godni finału - powiedział po ich występie Andrzej Grabowski. -Jesteście piękni - wyznał Andrzej Piaseczny. Para zdobyła 37 punktów. -Nagrodźcie ich za wspaniałe emocje, które dają w tańcu - dodał Sławomir Zapała, prywatnie mąż Kajry.

Pierwszym finałowym tańcem Piotra Mroza i Hanny Żudziewicz był taniec współczesny do utworu "Przytul mnie" z repertuaru Kombi. -Na wojnie wygrywa ten, kto popełnia najmniej błędów. Każdy taniec to jest odkrycie nas samych. W tym tańcu pokazałeś nowe emocje, bardzo pięknie sprostałeś. Wyjątkowe i dziwne show - oceniła Iwona Pavlović. Piotr i Hania również zdobyli 37 punktów.

Doda i Michał Szpak zaśpiewają podczas finału tanecznego show Polsatu! Kto wytańczy Kryształową Kulę?Zobacz więcej

57% dla Piotra i Hani i 43% dla Kajry i Rafała - tak głosowali widzowie po pierwszym tańcu w finale 12. edycji "Tańca z Gwiazdami"

Po przerwie finaliści zatańczyli tańce, które wybrali dla siebie nawzajem. Magdalena "Kajra" Kajrowicz i Rafał Maserak zatańczyli tango. -Bardzo się poprawiłaś w tańcach standardowych - chwaliła aktorkę Iwona Pavlović. -Tango na miarę finału - dodał Michał Malitowski. Kajra i Rafał otrzymali 39 punktów. Cha-cha-cha zatańczyli Piotr i Hania. Jurorzy byli zachwyceni. Ocenili ich występ na punktów 39 punktów.

Magdalena "Kajra" Kajrowicz idzie po zwycięstwo? Zobaczcie, jak kiedyś wyglądała żona Sławomira Zobacz więcej

54% dla Piotra i Hani i 46% dla Kajry i Rafała - tak głosowali widzowie po drugim tańcu w finale 12. edycji "Tańca z Gwiazdami"

Przyszedł czas na popisowe występy finałowych par, czyli freestyle. Taniec Kajry zapowiedział jej syn - Kordian Zapała. -Dom jest dla mnie najważniejszym miejscem. Żeby był piękny trzeba włożyć mnóstwo pracy. Kochani pracujcie nad swoimi związkami - powiedziała wzruszona po występie. -Ja dzisiaj wasze serce, mam nadzieję, że również państwo, mieliśmy jak na dłoni - oceniła Iwona Pavlović. Nie mogło być inaczej - Kajra i Rafał zebrali od jurorów 40 punktów.

Piotr Mróz i Agnieszka Wasilewska razem w serialu! Zobacz, jak ukochana przystojnego aktora poradziła sobie przed kamerąZobacz więcej

Piotr i Hanna swój trzeci taniec zatańczyli do utworów "Czarna Polana" i "Prócz Ciebie nic", które Kayah wykonywała we wspaniałych duetach. -W amatorze widzę tancerza i to szczyt mojego zadowolenia. Mam nadzieję, że nie przestaniesz tańczyć - powiedział Michał Malitowski. Hani i Piotr także zostali ocenieni na 40 punktów.

12. edycję "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" wygrali: Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz!

Widzowie komentują finał "Tańca z Gwiazdami" w sieci

Jeszcze przed finałem 12. edycji "Tańca z Gwiazdami" mówiło się, że to najbardziej sprawiedliwy finał w historii programu. Zarówno Kajra jak i Piotr Mróz pokazali, że są utalentowani i bardzo pracowici. Oglądający mieli więc twardy orzech do zgryzienia i jak się okazało to Piotra i Hanię obdarzyli większą sympatią. Oto komentarze, jakie pojawiły się w sieci zaraz po finale 12. edycji "TZG".

Piękne zakończenie Tańca z Gwiazdami, gratuluję, powinny być dwie kule, obie pary na nią zasłużyły

Dziękuję Wam za wspaniałe emocje....

Chyba najlepszy finał tańca z gwiazdami w historii tego programu !!!! Brawa dla obu par

W galerii znajdziesz zdjęcia z finału "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami 12".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Grys (gość)

  Pajac jakich mało. Jaki on aktor? Rolnik. Nie ma szkoły aktorskiej! Pajac psychol

  25.10.2021 22:20
 • Groszek (gość)

  Nie wiem kto to za mróz jak nikt nie zna pajaca...

  25.10.2021 22:15
 • Iryk (gość)

  Ale taniec to takie wielkie oszustwo a miała wygrać miłość zakopane

  25.10.2021 22:13
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×