"Taniec z gwiazdami". Beata Tadla podzieliła się radosną nowiną! Wraz ze swoim trzecim mężem ma powody do świętowania

Do tej pory Beata Tadla nie miała szczęścia w miłości. Wcześniej dziennikarka dwukrotnie się rozwodziła, aby następnie po 5 latach rozstać się z Jarosławem Kretem. Wygląda jednak na to, że jej życie uczuciowe powoli się stabilizuje. Duża w tym zasługa jej trzeciego męża, przy którym Beata Tadla ponownie rozkwita. Okazuje się, że zakochani mają co świętować. Na swoim koncie na Instagramie, Beata Tadla postanowiła podzielić się z fanami radosnymi wieściami!

Multimedia

Beata Tadla - życie uczuciowe

Beata Tadla przez lata nie mogła znaleźć szczęścia w miłości. Dziennikarka w bardzo młodym wieku, bo mając raptem 20 lat pierwszy raz wyszła za mąż. O jej wybranku wiadomo tyle, że wówczas był sierżantem Wojska Polskiego. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu. W 2001 roku, Beata Tadla ponownie wyszła za mąż. Tym razem za dziennikarza, Radosława Kietlińskiego, z którym była przez kolejne 13 lat. Owocem ich miłości był urodzony w 2001 roku syn Jan. W latach 2013 - 2018, dziennikarka pozostawała w nieformalnym związku z prezenterem pogody, Jarosławem Kretem, a ich rozstaniem żyła cała Polska.

Natalia Kukulska świętuje 22. urodziny swojego syna! Pokazała, ja dziś wygląda jej najstarsza pociechaZobacz więcej

Beata Tadla podzieliła się radosną nowiną!

Obecnie Beata Tadla tworzy małżeństwo ze swoim trzecim mężem, Michałem Cebulą, który jest wiceprezesem zarządu ds. pracowniczych w spółce Enea Operator. Para się ze sobą związała w 2020 roku, a rok później wzięła ślub. Niedawno się okazało, że zakochani mają spore powody do świętowania. Beata Tadla na swoim koncie na Instagramie podzieliła się ze swoimi fanami radosną wieścią. Dziennikarka dodała zdjęcie, na którym wraz ze swoim mężem celebruje drugą rocznicę swojego związku.

Dziękuję, że jesteś❤️ #mążiżona #razem #2lata #rocznicazwiązku #together #love #friendship #usmiech #miłość - napisała pod udostępnionym zdjęciem Beata Tadla.

Zobacz galerię

Anna Dymna przeżywa dramat. Będzie musiała opuścić swój ukochany dom?Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Pruć się jej chce (gość)

    Tadla widać ma szczypanie w kroku, że przerzuca tylu facetów. Ostatni to jej podbój.

    28.06.2022 17:31
  • ciotka Halina co pupę wypina i ciało namiętne swe wygina (gość)

    Kto to się tak połaszczył na taką przepaloną żarówkę z niepasującym gwintem?

    27.06.2022 22:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×