"Taniec z gwiazdami". Beata Tyszkiewicz odchodzi z jury "Dancing with the stars"! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Kamila Glińska
Kamila Glińska
Niełatwo sobie wyobrazić "Taniec z gwiazdami" bez Beaty Tyszkiewicz. Ikona elegancji i stylu, legenda polskiego kina zawsze nas rozbawiała swoimi uroczymi żartami i komentarzami.

W 8.edycji show "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" w Telewizji Polsat nie zobaczymy Beaty Tyszkiewicz za jurorskim stołem. Rinke Rooyens, producent "Tańca z gwiazdami" jak co roku spotkał się z panią Beatą i zaprosił ją osobiście do programu. Co usłyszał?

Beata Tyszkiewicz podjęła decyzję o rezygnacji z udziału w show: - Zdecydowałam się wziąć odpoczynek od "Tańca z gwiazdami" – powiedziała. - Tak jak wszyscy, kocham panią Beatę i zaproponowałem jej nawet, że specjalnie dla niej możemy wszystko dopasować na planie, żeby mogła spędzać w studiu jak najmniej czasu. Niestety, mimo naszych najszczerszych chęci, nie udało się pani Beaty przekonać – mówi producent "Dancing with the stars" Rinke Rooyens.

- Drzwi na plan "Tańca z gwiazdami" będą dla Pani Beaty Tyszkiewicz zawsze w Polsacie otwarte. Jestem pewna, że spotkamy się jeszcze nie raz na planie naszych produkcji. Wszyscy życzymy pani Beacie dużo zdrowia! - dodaje dyrektor programowa Telewizji Polsat Nina Terentiew. Póki co nie wiadomo, kto zastąpi Tyszkiewicz w roli jurora.

Para jednopłciowa w "Dancing with the stars"?

Źródło: WideoPortal/x-news

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn