"Taniec z gwiazdami". Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zaręczyli się! Piękna tancerka powiedziała TAK!

Stało się! Hanna Żudziewicz oraz Jacek Jeschke, których widzowie doskonale znają z programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", zaręczyli się! Piękna tancerka powiedziała TAK!

Multimedia

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zaręczyli się!

Jeżeli jesteście fanami programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", to z pewnością Hanny Żudziewicz i Jacka Jeschke przedstawiać wam nie trzeba. Od lat są parą na parkiecie oraz w życiu. Teraz jednak postanowili wkroczyć na kolejny etap związku!

Portofino we Włoszech to jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie. To także wręcz idealna lokalizacja, aby się oświadczyć! Właśnie tak zrobił Jacek Jeschke, który zabrał swoją ukochaną do Włoch, a tam... oświadczył się jej!

Hanna Żudziewicz ma perfekcyjną sylwetkę! Tancerka rozgrzewa atmosferę w stroju kąpielowym!Zobacz więcej

Zdjęcie zadowolonej Hanny Żudziewicz całującej ukochanego, która chwali się pierścionkiem zaręczynowym, trafiło do sieci!

Gratulacjom nie ma końca! W komentarzach czytamy m.in.:

OMG😍😍😍 Gratuluję🥳🥳❤️ - napisała influencerka, Kinga Sawczuk

😍😍😍 - dodała Kasia Dziurska

Gratulacje 😍👏❤️ - napisała Sylwia Bomba

Czekałam na to!!! Gratulacje kochani!!!!❤️‍🔥 - dodała Anna Karczmarczyk, która tańczyła razem z Jackiem Jeschke w "Tańcu z gwiazdami"

Oooooooo jak fajnieeeee !!!! ♥️♥️♥️♥️ - dorzuciła Anna Karwan

NO NARESZCIE!!!!!!!!!!!!!!! 😍😍😍😍😍😍😍 KOCHAM WAS I GRATULUJE!!!!❤️❤️ - napisała Sandra Kubicka

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • :)) (gość)

    Ciekawe czy wystąpią w kolejnym TzG, który podobno ma być jesienią. W ogóle zastanawiające, którzy tancerze będą. Bo np. Stefano Terrazzino w jednym z najnowszych wywiadów przyznał, że nie jest pewny czy jeszcze będzie tam tańczył. Ewidentnie on lubi i potrzebuje nowych wyzwań. Stąd pewnie jego udział w Mask Singer. Swoją drogą bardzo ciekawie opowiadał o tym pr. na kanale stacji na yt. Zwracał uwagę na bardzo ciekawe jego aspekty i charakterystyczną specyfikę tego show. A co do TzG to może powinno mu się zaproponować tam funkcję choreografa. Dla pr. byłby to powiew świeżości, a dla Stefa pozostanie w pr., do którego ma sentyment, ale równocześnie coś nowego. Nowa rola, nowe wyzwania. ;)

    16.03.2022 18:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×