"Taniec z gwiazdami". Internauci oburzeni materiałem zapowiadającym show! Czy Polsat powinien tak traktować uczestniczki programu?

Już niebawem wystartuje kolejna edycja programu "Taniec z gwiazdami". Widzowie jeszcze nie zobaczyli pierwszego odcinka, ale nowy sezon wywołał już wiele negatywnych komentarzy. W Internecie zawrzało, kiedy pojawił się pierwszy materiał reklamowy. Internauci wściekli się! Ich zdaniem Polsat nie powinien tak traktować uczestniczek programu. Co dokładnie oburzyło fanów?

Multimedia

"Taniec z gwiazdami" bez gwiazd

Już za dwa tygodnie zobaczymy pierwszy odcinek 12. edycji "Tańca z gwiazdami". Chociaż widzowie nie oglądali jeszcze nowych odcinków, to nadchodzący sezon tanecznego show wywołał już wiele dyskusji. Fani podzielili się w Internecie swoimi opiniami na temat doboru uczestników. Nie kryli, że są zawiedzeni tym, jakie osoby wybrano do programu. Ich zdaniem bohaterowie, których zobaczymy już niedługo na parkiecie, nie powinni być nazywani gwiazdami. Wielokrotnie zadawano pytanie "Gdzie są te gwiazdy?". Co dokładnie pojawiło się w komentarzach w Internecie? Zobacz nasz wcześniejszy tekst!

Izabela Małysz oficjalnie potwierdzona! Zażenowani fani programu pytają: "To gdzie te gwiazdy?"Zobacz więcej

Internauci oburzeni! Czy Polsat powinien tak traktować uczestniczki "Tańca z gwiazdami"?

Niedawno internautów poruszyła inna kwestia związana z programem. Pod postem na Instagramie tanecznej produkcji rozpętała się burza. W Internecie ukazał się materiał reklamujący kolejną edycję "Tańca z gwiazdami". W filmiku możemy zobaczyć nowych uczestników. Tym, co rozwścieczyło osoby, które widziały wideo, był sposób, w jaki przedstawiono dwie bohaterki show. Izabela Małysz została opisana jako "żona Orła z Wisły.

Fani wściekli na Polsat za zmiany w programie. "To poroniony pomysł!"Zobacz więcej

Uwagę fanów programu przykuł również podpis pod zdjęciem Kajry. Piosenkarka została nazwana "kobiecą stroną projektu Sławomir". Internauci byli tym bardzo zniesmaczeni. Pojawiły się opinie, że jest to przedmiotowe traktowanie kobiet, które nie są tylko żonami sławnych mężczyzn, lecz osobami, które również mają swój zawodowy dorobek.

Trochę przedmiotowo potraktowano w tych wizytówkach Panie Izę i Magdalenę. Obie panie wykonują zawody, a nie są tylko czyimiś żonami – tak wygląda jeden z komentarzy.

Co wy uważacie na ten temat?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • cobyeta (gość)

  a jakie te panie mają zawód? pani Izabela nie pracuje zawodowo, całe życie siedziała w domu i wychowywała córkę no i jeździła na zawody kibicować mężowi więc bardzo dobrze ją opisali bo żadna gwiazda z tej pani, a pani Kajra? taka prawda że Sławomir to gwiazda a ona tylko ładny dodatek który pcha się wszędzie gdzie się da, Sławomir prowadzi coś gdzieś go zaproszona jest i ona czasami nie wiadomo po jakiego więc obie te panie bardzo dobrze opisano.

  20.08.2021 09:26
 • jagoda (gość)

  żadna z nich nie powinna nawet pomyśleć o tzg,z nich takie gwiazdy,jak ze mnie cesarzowa

  19.08.2021 16:34
 • Mariola (gość)

  Niemniej jednak do programu dostały się nie jako osoby wykonujące jakiś tam zawód, tylko dlatego, ze są żonami znanych ludzi. Gdyby Kajra nie stała ciagle na scenie obok męża to nikt by o niej nie słyszał i di żadnego programu nie zapraszał... a swoją drogą... tez się zastanawiam gdzie te gwiazdy??? 😂😂😂

  19.08.2021 00:31
 • gość (gość)

  Ludziom już odbija komu to przeszkadza

  18.08.2021 19:59
 • Czarna (gość)

  Ja pitolę czy nie ma nas wiecie wiejrzych problemów tylko jak zostały nazwane pseudocelebrytki?

  18.08.2021 18:54
 • Kris (gość)

  Proznosc nad proznosciami...Kto to oglada to traci cenny czas

  18.08.2021 10:09
 • Jozefina (gość)

  Niech sobie tańczą komu to przeszkadza?

  17.08.2021 14:08
 • Jozefina (gość)

  Niech sobie tańczą komu to przeszkadza?

  17.08.2021 14:08
 • gość (gość)

  Taniec z gwiazdami... ale gdzie te gwiazdy?? w tej zapowiedzi żadnej nie pokazali...

  17.08.2021 09:46
 • +/- (gość)

  Nie wiem, która z tych dwóch kukieł jest brzydsza ale przy ich patologicznym parciu na szkło dałyby sobie zasądzić ananasa w 4 literach byle tylko o nich napisali...w ogóle, czy oprócz staruchów ktoś normalny ogląda ten żałosny program?!?!

  17.08.2021 00:48
 • Zbig (gość)

  Ci oburzeni to autor i jego dwóch znajomych?

  16.08.2021 19:39
 • ... (gość)

  Te filmowe wizytówki zostały zrobione trochę z przymrużeniem oka. Nie napisano przecież "żona Adama Małysza". No ale z drugiej strony skoro Iza ma być jedną z gwiazd programu to powinno się ją prezentować przez pryzmat jej działalności, a nie życia prywatnego. W przypadku Magdaleny nie jest to aż tak drażniące. Opisano ją bowiem jako kobiecą stronę projektu Sławomir. I chodzi tu o ich duet jako projekt sceniczny więc jest w miarę ok. Choć faktycznie jeszcze lepiej gdyby opisano ją jako aktorkę, bo to jej zawód. A co do Izy to szkoda, że nie opisano jej jako menadżerki sportowej, bo przecież tym się zajmuje. Niemniej Iza zdaje się mieć silną osobowość i chyba raczej gdyby coś jej nie odpowiadało to by się na to nie zgodziła. Tym samym pokazała dystans do całego tego definiowania i to jest super. Ważne żeby już w samym programie unikać takich sytuacji. P.S. To też pokazuje jakie podejście należy mieć do wszystkiego co dzieje się w świecie rozrywki. Czy to tej ambitniejszej czy też tej powszechnej. To uczy pokory i dystansu do otoczenia, ale i samych siebie. Nawet na treningach tanecznych tancerze niejednokrotnie powtarzają by uwag, które padają nie brać osobiście, bo są to uwagi do pracy itp. a nie do osoby. Gdy ktoś tego nie rozumie wówczas rodzą się konflikty. Konflikty, które czasem dają sposobność do krzywdzącej, anonimowej (najczęściej internetowej) krytyki. A zwykle to jest tak, że te nieprzychylne, jadowite komentarze więcej niż o ich adresacie mówią o autorze. Zresztą talent zawsze obroni się sam. Życzę powodzenia i Magdalenie i Izie. Ponadto mają świetnych partnerów - Rafała Maseraka i Stefano Terrazzino. To tancerze z niezachwianą, ugruntowaną słusznie renomą. Swoją drogą niezmiennie podziwiam wszechstronność i zapał Stefano. Jak nie TzG to powrót do koncertów. Jak nie koncerty to nowa rola teatralna. No i jeszcze własna szkoła tańca mająca być w planach ośrodkiem kultury sycylijskiej. Mega gość... ot co. :)

  16.08.2021 19:34
 • Kobieta (gość)

  Jako kobieta powiem, że nie ma w tym nic oburzającego. Poprawność polityczna tak wyprała ludziom mózgi, że to już jest do znudzenia... Ludzie już widzą seksizm i rasizm tam, gdzie go nawet nie ma i traci na tym film, muzyka i cała reszta. Czas się ogarnąć, bo tacy jak oni zniszczą wszystko.

  16.08.2021 16:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×