"Taniec z gwiazdami". Iwona Pavlović wskazuje, kto był najlepszy w historii programu. Joanna Mazur czy Agata Kulesza?

Za nami 10 edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" w Polsacie oraz 13 edycji "Tańca z gwiazdami" w TVN. Zapytaliśmy Iwonę Pavlović, która gwiazda była według niej najlepsza w historii programu. Czy odpowiedź jurorki Was zaskoczy?

Multimedia

Kto był najlepszy w historii "Tańca z gwiazdami"?

Jak dotąd obyły się w sumie 23 edycje programu "Taniec z gwiazdami" (13 emitował TVN, 10 - Polsat). Oznacza to, że przez 15 lat poznaliśmy 23 zwycięzców tanecznego programu ze znanymi osobami w rolach głównych. Od samego początku w jury zasiada Iwona Pavlović - była tancerka, choreografka i sędzia turniejów tanecznych.

Iwona Pavlović komentuje udział Julii Wieniawy w "Tańcu z gwiazdami". Będzie jak Barbara Kurdej-Szatan?Zobacz więcej

Zapytaliśmy Pavlović, kto według niej był najlepszy w dotychczasowych edycjach show. Jako pierwszą wspomina niewidomą biegaczkę, Joannę Mazur, która w parze z Janem Klimentem wygrała 9. edycję w Polsacie. - Być może kiedyś zapomnę jak tańczyła, ale zawsze będę pamiętała te emocje, które towarzyszyły jej występom - wskazuje Iwona Pavlović. Jurorka nie ukrywa, że w pamięć zapadła jej także 8. edycja w TVN, kiedy to razem ze Stefano Terrazzino triumfowała Agata Kulesza.

Przypomnijmy, że najnowsza, 11. edycja "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" została przerwana ze względu na pandemię koronawirusa. Show ma powrócić na antenę Polsatu jesienią 2020 roku.

Kulisy ostatniego odcinka tej wiosny. Jak wyglądało przygotowanie uczestników w garderobach?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • MALGORZATA KOZUCHOWSKA JURORKI (gość)

    ILONA OSTROWSKA

    17.04.2020 11:54
  • było dużo świetnych par (gość)

    Z edycji TVN-u rewelacyjna była Katarzyna Glinka. Natomiast z edycji Polsatu Iwona Cichosz. Bardzo żałuję, że obie będąc w finale nie wygrały. Obie były niesamowite. Znamienne jest to, że obie tańczyły z niezastąpionym Stefano Terrazzino. Mam nadzieję, że po wznowieniu tegorocznej edycji wygra przezdolna Julia Wieniawa. I ta wygrana będzie nagrodą dla jej partnera Stefano za te wszystkie cudne edycje z jego udziałem. Stef widzi w Julce ogromny potencjał. Mogą się stać jedną z legendarnych par tego programu. Stefano nie mówi o niej inaczej jak tylko mała petardina. :) Nazwał ją tak nawet podczas rozmowy online z Agnieszką Hekiert, trenerką wokalną z TTBZ. Polecam obie części tej rozmowy. Natomiast Julia nazywa Stefano swoją taneczną miłością. Piękne. Fantastycznie, że tak się wzajemnie cenią, szanują i po prostu zwyczajnie lubią. Ich duet wokalny też przyjemnie wypadł. Chyba pierwszy raz słyszałam jak Julia śpiewa. Naprawdę ładnie. Życzę obojgu wszystkiego najlepszego. I na parkiecie i poza nim. ♥

    26.03.2020 15:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×