"Taniec z gwiazdami". Marcin Hakiel wspomina ślub z Katarzyną Cichopek. "Przepracować, zaakceptować i iść dalej"

Marcin Hakiel od momentu ogłoszenia rozstania z Katarzyną Cichopek znacznie zwiększył swoją aktywność w social-mediach. Tancerz i wkrótce były mąż aktorki zdaje się nie przejmować plotkami krążącymi wokół niego i matki jego dzieci. Dzieli się z fanami swoją codziennością i różnymi przemyśleniami. Teraz zaskoczył obserwatorów, publikując zdjęcie, którego raczej nikt nie spodziewał się zobaczyć w świetle ostatnich doniesień.

Multimedia

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Marcin Hakiel od momentu, gdy wraz z Katarzyną Cichopek opublikowali jednogłośnie brzmiące oświadczenia o rozstaniu, jest w centrum zainteresowania mediów i fanów pary.

Piotr wyznał swoje uczucia Annie! Atrakcyjna seniorka nie kryła wzruszenia!Zobacz więcej

Tancerz, który największą popularność zdobył za sprawą programu "Taniec z gwiazdami", gdzie zresztą poznał swoją przyszłą żonę , wcale nie usunął się w cień. Wręcz przeciwnie - zwiększył swoją aktywność w mediach społecznościowych, postawił na rozwój osobisty, nie unika damskiego towarzystwa i dzieli się uroczymi zdjęciami z dziećmi. Konsekwentnie nie komentuje jednak zamieszania wokół swojej (już wkrótce byłej) żony.

Andrzej Kopiczyński i Monika Dzienisiewicz-Olbrychska przeżyli razem 38 lat! Do swoich ostatnich dni nie wiedział o jej śmierci!Zobacz więcej

Marcin Hakiel dzieli się z fanami przemyśleniami

Marcin Hakiel regularnie zaskakuje również fanów swoimi przemyśleniami i publikowanymi w mediach społecznościowych treściami. Nie inaczej było teraz. Podczas gdy jego żona wypoczywa wraz z dziećmi na Malediwach, dokąd udała się wraz z rodziną brata na czas świąt, tancerz opublikował... prywatne zdjęcie ze ślubu z Katarzyną Cichopek. Opatrzył je wymownym tagiem #jedenzmoichulubionychtańców.

W następnej klatce na InstaStories tancerz postanowił nieco przybliżyć fanom powody swojej decyzji.

Przepracować, zaakceptować i iść dalej. Droga wybiera nas, a nie my drogę... - napisał Marcin Hakiel.

Wszystko wskazuje na to, że Hakiel stara się podejść do tematu dojrzale i odpowiedzialnie, "biorąc byka za rogi" i mierząc się z konsekwencjami rozpadu blisko 20-letniego związku.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Aldona (gość)

Wyciela ojcu niezly numer na Swieta.Kobity tak potrafia.

16.04.2022 16:32
  • Żal dupę ściska (gość)

Taka historia z życia - idź się lecz

15.04.2022 22:40
  • Taka historia z życia (gość)

Jakieś 5 lat temu chłopak, który bardzo mi się podobał, zaprosił mnie na randkę. Ja cala w skowronkach, uradowana zaczęłam przygotowywać się do tego jakże ważnego dla mnie wtedy wyjścia.

W godzinach wieczornych miał przyjść po mnie mój ukochany. Najpierw mieliśmy iść do kina. Po drodze poczułam, że strasznie chce mi się srać. W pobliżu nie było żadnej toalety, a do kina została dość długa droga. Szliśmy ulicami, gdy nagle nie wytrzymałam, po prostu zesrałam się w gacie na randce. On na szczęście nic nie zauważył...

Szłam przez pół miasta z kupą w majtkach. Dopiero w kinie poczuł, że coś jest nie tak, a gdy się odwróciłam... to zobaczył plamę na moich jasnych spodniach. Powiedział tylko "aha", wsadził mi do ręki wcześniej kupione bilety i po prostu odszedł.

Wstyd mi aż do teraz. Nigdy nikomu o tym nie powiedziałam, ale gdy spotkałam kiedyś jego kolegę w sklepie, to strasznie krzywo się na mnie patrzał.

15.04.2022 21:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.