"Taniec z gwiazdami". Marcin Hakiel z nostalgią wspomina małżeństwo z Katarzyną Cichopek cytując Jana Pawła II

Marcin Hakiel pierwszy raz od wielu lat spędził Wielkanoc bez swojej żony. Słynny tancerz wyjechał do Zakopanego i zabrał ze sobą album z rodzinnymi fotografiami, w którym nie brakuje zdjęć z Katarzyną Cichopek. Na łamach swoich mediów społecznościowych, Marcin Hakiel wspominał wspólną przeszłość z żoną. Czyżby tancerz jednak nie pogodził się z rozstaniem?

Multimedia

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Jakiś czas temuMarcin Hakiel i Katarzyna Cichopek zszokowali swoich fanów informując, że po 17 latach wspólnego życia, w tym 14 jako małżeństwo, zdecydowali się na rozstanie. Od czasu ogłoszenia końca ich małżeństwa aktorka na jakiś czas postanowiła zamilknąć i ograniczyć swoją aktywność w mediach społecznościowych. Natomiast Marcin Hakiel ostatnimi czasy stał się niezwykle aktywny w internecie.

Każdego dnia chwali się swoim nowym życiem. Ostatnio mogliśmy się dowiedzieć, że tancerz z "Tańca z gwiazdami" wreszcie znalazł czas na swój rozwój osobisty. Ponadto zaczął się też bardziej udzielać towarzysko

Marcin Hakiel rozmawiał już z dziećmi o rozwodzie z Katarzyną Cichopek? "Dzieci czują i rozumieją więcej, niż się dorosłym wydaje"Zobacz więcej

Marcin Hakiel tęskni za Katarzyną Cichopek?

Choć wydawało się, że kwestia rozstania jest przesądzona, a małżonkowie nauczyli się już żyć oddzielnie, to okazuje się, że Marcin Hakiel być może wciąż coś czuje do swojej jeszcze obecnej żony. Tegorocznej Wielkanocy tancerz zabrał ze sobą album z rodzinnymi zdjęciami. Na swojej relacji na Instagramie pokazał on jego zawartość, gdzie nie brakowało wspólnych zdjęć z Katarzyną Cichopek. W dalszej części relacji Marcina Hakiela pojawiły się również nostalgiczne cytaty Jana Pawła II:

Bywa nie raz, że stajemy w obliczu prawd, dla których brakuje słów

Zło dobrem zwyciężaj - mogliśmy przeczytać w relacji tancerze.

Czyżby powrót myślami do szczęśliwych czasów miał sprawić, że tancerz będzie chciał jeszcze uratować swoje małżeństwo?

Zobacz galerię

17 lat temu zachwycała na parkiecie. Przypominamy, jak wyglądała jej droga na szczytZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Iga (gość)

    Marcin,jak ja tak bardzo kochasz to błagaj na kolanach żeby do Ciebie wróciła i znów będzie idealna rodzinka a dzieci jakie będą szczęśliwe!!!

    18.04.2022 18:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×