"Taniec z gwiazdami". Marcin Hakiel zastąpi Andrzeja Piasecznego?! Otrzymał kuszącą propozycję, od której wymiguje się wiekiem!

Stacja Polsat, jako jeden z trzech największych nadawców w Polsce, doskonale wie co zrobić, aby o ich programach było głośno. Jednym z najgorętszych nazwisk ostatnich tygodni jest Marcin Hakiel. Pomysł ściągnięcia tancerza do programu, w którym kiełkowało uczucie między nim, a wkrótce byłą żoną Katarzyną Cichopek, brzmi jak strzał w dziesiątkę. Pytanie tylko, w jakiej roli miałby się pojawić - uczestnika czy jurora?

Multimedia

Rozstanie katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Marcin Hakiel to ostatnio jedno z najgorętszych nazwisk w polskim show-biznesie. Odkąd w marcu ogłosił rozstanie z Katarzyną Cichopek, jest na celowniku mediów, a paparazzi śledzą każdy jego krok. Pod lupą jest nie tylko życie prywatne tancerza, ale także jego kariera.

Beata Kozidrak wystąpi w kolejnej edycji?! "To od lat marzenie produkcji i Niny Terentiew"Zobacz więcej

Marcin Hakiel zastąpi Andrzeja Piasecznego w "Tańcu z gwiazdami"?!

Stacja Polsat, która przejęła od TVN format programu "Taniec z gwiazdami" dba, aby o jej produkcjach było głośno i w tym celu sięga zawsze po głośne nazwiska z branży. Jednym z najgłośniejszych jest Hakiel, który od tygodni nie schodzi z pierwszych stron gazet. Ponadto, to właśnie w programie "Taniec z gwiazdami" zaczęła się historia miłości Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek, która trwała blisko dwie dekady.

Doda zatańczy w "Dancing with the Stars"? Widzowie w końcu obejrzą na ekranie gwiazdy?Zobacz więcej

Polsat złoży Marcinowi Hakielowi gwiazdorską propozycję?

Nic więc dziwnego, że stacja wystosowała zaproszenie do udziału w programie, donosi "Super Express". Nie spotkało się ono jednak z natychmiastową akceptacją tancerza. Przeciwnie - Marcin Hakiel nie umie sobie wyobrazić siebie na parkiecie!

Ja mam swoje lata, miałem też kontuzję pleców. Chociaż wiem, że niektórzy tancerze są starsi ode mnie, ale są może młodsi duchem. Podziwiam niektórych, że dają radę. To nie jest tylko program telewizyjny, to jest ciężka praca, to jest wiele godzin na sali tanecznej z gwiazdą, żeby to dobrze przygotować - cytuje słowa tancerza serwis Plejada.pl.

Portal SE.pl zaznacza jednak, że odmowa i wieść, jakoby widzowie nie mieli szans oglądać tancerza w kolejnej edycji tanecznego show, są przesadzone. Serwis dotarł do informatorów utrzymujących, iż stacji Polsat zależy na osobie Marcina Hakiela na tyle, że niewykluczona jest iście gwiazdorska propozycja. Mowa o posadzie jurora w programie - portal sugeruje, że Hakiel mógłby zastąpić w tej roli Andrzeja Piasecznego.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Andrzej Piaseczny przed laty był w związku z kobietą. Wychowywał z nią dwóch synów!Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Można na to różnie patrzeć (gość)

    Z jednej strony to niezbyt udany pomysł. Budowanie zainteresowania programem na sensacji nie jest dobre. Lepiej wrócić do początków i robienia programu z klasą, z tańcem na pierwszym miejscu. Natomiast z drugiej strony taki powrót dobrego tancerza do programu może nie jest zły. Jeśli nie na parkiet to może faktycznie do jury. Kolejny profesjonalista w składzie sędziowskim byłby na plus.

    19.05.2022 11:56
  • MMM (gość)

    NIE

    18.05.2022 10:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×