"Taniec z gwiazdami". Marcin Hakiel zdradził, czy tęskni za Katarzyną Cichopek. Wyznał, dlaczego opublikował ślubną fotografię

Marcin Hakiel od momentu rozstania z Katarzyną Cichopek jest nad wyraz aktywny w mediach społecznościowych. Tancerz chętnie urządza tzw. Q&A, czyli cykl w którym internauci mogą mu zadawać pytania. W najnowszym pokusił się o wyznanie, jak sobie radzi z rozpadem relacji i czy tęskni za żoną. Wyjaśnił również przyczyny publikacji zdjęcia, które nieco zmyliło fanów.

Multimedia

Marcin Hakiel wyznał czy tęskni za Katarzyną Cichopek

Marcin Hakiel od momentu, gdy wraz z Katarzyną Cichopek opublikowali na Instagramie jednogłośnie brzmiące oświadczenia o rozstaniu, jest na celowniku mediów. Nic dziwnego - dla fanów pary informacja była niczym grom z nieba - nie mogli uwierzyć, że modelowe wręcz małżeństwo będzie się rozwodzić.. Tancerz regularnie dolewa oliwy do ognia, urządzając na swoim Instagramie cykl otwartych pytań.

Wyznania Marcina Hakiela

Marcin Hakiel, który za sprawą programu "Taniec z gwiazdami" zdobył sporą popularność oraz serce Katarzyny Cichopek chętnie uzewnętrznia się przed internautami, odpowiadając niekiedy nawet i na intymne, można by rzecz, pytania. Nie bał się odpowiadać o pytania o orientację seksualną czy przyznać do nostalgicznych rozmyślań.

Marcin Hakiel z nostalgią wspomina małżeństwo z Katarzyną Cichopek cytując Jana Pawła IIZobacz więcej

W najnowszym cyklu jeden z internautów postanowił zapytać tancerza, czy nie tęskni za żoną. Pytanie ma o tyle sens, że Hakiel ostatnio podzielił się prywatnym zdjęciem ślubnym.

Tęsknisz za Kasią? - padło pytanie.

Już nie - odparł krótko tancerz.

Zdecydował się również odpowiedzieć na pytanie, *"jak pozbierać się po rozstaniu?"

Polecam przepracować sytuację ze specjalistą, zaakceptować ból i iść dalej. Ja tak robię - napisał, dodając uśmiechniętą emotikonę.

Tancerz zdradził również, dlaczego opublikował niedawno ślubną fotografię.

Rozumiem, że może to być tak odbierane, ale ja tak czułem i potrzebowałem. To rodzaj pożegnania - napisał Marcin Hakiel.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Niunia (gość)

  Marcin jak nie może żyć bez Kaski to niech pada na kolana i prosi o powrót i toleruje jej wybryki i milostki

  22.04.2022 09:04
 • Gosc (gość)

  Wyniosa wszystko z domu piorac brudy a pozniej mowi ze prosi o prywatnosc bezmuzgowce

  19.04.2022 15:40
 • , Ela (gość)

  Ela więc niech się pogodzą dla dobra dzieci mają wspaniałe co kiedyś im powiedzą tak Zakochana para I co się stało naprawia się małżeństwa a nie rozwala

  19.04.2022 13:18
 • Stefania (gość)

  Już dosyć tych wynurzeń....to zaczyna być nudne....żeby tylko zaistnieć ...to temat będzie wałkowany

  19.04.2022 12:36
 • Ela (gość)

  Dosyć już tej Cichopek i Hakiela. Rozwodzą się nie pierwsi i nie ostatni. Już dłużej nie można tego czytać , na każdej stronie gdzie by nie patrząc to te same osoby przepraszam GWIAZDY od siedmiu boleści.

  19.04.2022 11:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×