"Taniec z gwiazdami". Natalia Janoszek była typowana na zwyciężczynię, a odpadła! Co wiemy o pięknej aktorce? To ją pokochało Bollywood!

Natalia Janoszek to piękna aktorka, która wraz z Rafałem Maserakiem odpadła w ćwierćfinale programu "Taniec z gwiazdami 13", choć typowano ją na zwyciężczynię! Na koncie ma wiele innych sukcesów - jak choćby zawrotną karierę w indyjskim przemyśle filmowym. Okazuje się, że w życiu prywatnym nie układa jej się tak dobrze, jak osobom postronnym mogłoby się wydawać. Co wiemy o piękności, w której zakochało się Bollywood?

Multimedia

Natalia Janoszek wyznaje: nigdy nie byłam w związku. Co wiemy o pięknej aktorce?

Natalia Janoszek to polska aktorka, a także producentka filmowa, piosenkarka oraz reprezentantka Polski w międzynarodowych konkursach piękności. Na jej koncie nie brak sukcesów - jest laureatką dwóch nagród JIFFA (2018, 2019) dla "najlepszej aktorki międzynarodowej" oraz pierwszą polską aktorką, która została nagrodzona indyjską nagrodą filmową.

Janoszek aktualnie wraz z Rafałem Maserakiem walczy o Kryształową Kulę w 13. edycji programu "Taniec z gwiazdami. Dancing with the stars". Zdaniem wielu - ma całkiem spore szanse, by wygrać. Okazuje się, że za sukcesami w życiu zawodowym nie idą w parze sukcesy w życiu prywatnym.

Lata mijają, a ona nadal zachwyca. Katarzyna Bujawiewicz kończy 50 lat. Przypominamy, jak kiedyś wyglądałaZobacz więcej

Natalia Janoszek: nigdy nie byłam w związku

W rozmowie z Pudelkiem, co cytuje Jastrząbpost, Natalia Janoszek wyznała: nigdy nie byłam w związku. - Temat romantyzmu, bliskości, namiętności, miłości jest mi obcy - przyznała w rozmowie z dziennikarzem.

Nikt tak naprawdę nie chciał mnie nigdy w życiu poznać. Trochę byłam jak trofeum. Każdy chciał zdobyć trofeum, ale niekoniecznie mnie poznać - powiedziała, cytuje jej słowa serwis.

W rozmowie aktorka przyznała, że obecnie najlepiej znającymi ją mężczyznami jest jej ojciec i partnerujący jej w programie Rafał Maserak. Przyznała, że zdarza jej się zastanawiać, "co jest z nią nie tak" oraz że z dwojga złego, woli być sama niż "byle kimś". Dotychczasowe rozczarowania sprawiły, że zdecydowała się skupić na karierze.

Danuta Martyniuk na zaproszenie Joanny Kurskiej przejmie stery w kuchni "PnŚ"!Zobacz więcej

Natalia Janoszek - co o niej wiemy

Natalia Janoszek urodziła 15 czerwca 1990 w Bielsku-Białej - w wieku zaledwie trzech lat związana była z Zespołem Pieśni i Tańca "Bielsko", z którym to przez lata reprezentowała Polskę podczas międzynarodowych festiwali. Janoszek jest również absolwentką Lee Strasberg Theatre and Film Institute oraz Magister International Business Program na wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

W wieku 16 lat wystartowała w regionalnym konkursie Miss Polski Nastolatek, zdobywając tytuł Miss Talent oraz nagrodę publiczności. Od tamtego czasu reprezentowała ojczyznę w 40 międzynarodowych konkursach piękności! Podczas Supermodel International 2012 roku w Bangkoku została dostrzeżona i w tym samym roku zadebiutowała w Bollywood główną rolą w filmie "Dreamz". Trzy lata później, w 2015 r. zagrała w amerykańskim dokumencie "The Green Fairy". Ogólnoświatową rozpoznawalność zyskała w 2019 roku, podczas ceremonii otwarcia 72. Festiwalu Filmowego w Cannes. W tym samym roku znalazła się również na okładce kwietniowego wydania magazynu "Cosmopolitan", a premierę kinową miał film "Chicken Curry Law", w którym zagrała główną rolę. W 2021 r. Janoszek jako pierwsza Polka znalazła się na okładce francuskiego magazynu modowego "L'Officiel Arabia".

Natalia Janoszek. W piękności znad Wisły zakochało się Bollywood!

Zobacz galerię

Zasłynęła w programie dramatyczną metamorfozą. Kolejne są nie mniej spektakularne!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Natalia ma w sobie coś takiego, że wzbudza sympatię, taką naturalność i normalność (gość)

    W 6 odc. tzg każda para poza indywidualnym tańcem zatańczy też w pojedynku. A do tego jeszcze wszyscy razem wykonają taniec na otwarcie. Fajnie, bo im więcej tańca w tym pr. tym lepiej. Natomiast jeszcze lepiej byłoby gdyby te nańce otwarcia robili tylko profesjonalni tancerze, ci pracujący przy programie albo jeszcze lepiej co odcinek jacyś goście taneczni. Prezentujący różne style i techniki taneczne. To byłoby coś mega fajnego.

    03.10.2022 14:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×